sale-offer
sale-offer1

Kategorie

Urządzenia i maszyny dla przemysłu mięsnego

Jest 500 produktów

Przemysł mięsny to branża, która wymaga specjalistycznego sprzętu i wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajdują się profesjonalne maszyny dla przemysłu mięsnego w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta jest na tyle różnorodna i rozbudowana, że można u nas kupić wszystkie narzędzia, akcesoria i urządzenia niezbędne do kompleksowego wyposażenia masarni, rzeźni, sklepu mięsnego, lokalu gastronomicznego. Dzięki EVA-TEC kupisz wszystko w jednym miejscu.

Zapewniamy szybką dostawę artykułów i urządzeń masarskich i rzeźniczych oraz możliwość odbioru osobistego w naszym salonie firmowym.

Podkategorie

 • Wyposażenie sklepów

  W naszej ofercie profesjonalnych urządzeń i akcesoriów dla przemysłu mięsnego znajduje się kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego, masarskiego i nie tylko. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu najlepszych, najbardziej cenionych producentów. Oferowane przez nas wyposażenie sklepów mięsnych to produkty najwyższej jakości – bezawaryjne, niezawodne, wytrzymałe, wydajne. Co ważne, są one dostępne w sklepie internetowym EVA-TEC w atrakcyjnych cenach.

  Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo. Specjaliści EVA-TEC służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia lub akcesoria rzeźnicze wybrać, skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

 • Urządzenia przemysł mięsny

  W ofercie EVA-TEC znajdują się nowoczesne urządzenia dla przemysłu mięsnego w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się dystrybucją wszystkich narzędzi i urządzeń niezbędnych do kompleksowego i profesjonalnego wyposażenia masarni. Dzięki EVA-TEC kupisz wszystkie maszyny masarskie w jednym miejscu.

  Oferowane przez nas wyposażanie masarni pochodzi od najlepszych producentów. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Takie, które gwarantują wysoką jakość wykonania, bezawaryjność oraz dużą wydajność. Jeśli nie wiesz, jakie akcesoria i urządzenia rzeźnicze wybrać, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Tobie dobrać odpowiedni sprzęt.

 • NOŻE DICK

  Profesjonalny nóż masarski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej masarni, zakładu oraz sklepu mięsnego. To narzędzie, które powinno znaleźć się również na wyposażeniu zakładu garmażeryjnego, kuchni w restauracji czy stołówce, a także firmy cateringowej.

  Dobry nóż masarski powinien nie tylko dobrze kroić, ale także być wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Takie właśnie są noże DICK znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one skuteczne, bezpieczne i higieniczne. Oferujemy je naszym klientom – tak jak wszystkie pozostałe artykuły rzeźnicze - w atrakcyjnych cenach.

 • AKCESORIA MASARSKIE I BHP

  Klientom szukającym profesjonalnych narzędzi i sprzętu do wyposażenia masarni, rzeźni bądź wędzarni polecamy wysokiej jakości akcesoria masarskie. Oferta EVA-TEC jest bardzo rozbudowana. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym można kompleksowo wyposażyć swój zakład, od A do Z. Co ważne, w przystępnych cenach.

  Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych maszyn oraz akcesoriów masarskich i rzeźniczych. Jeśli nie wiesz, jaki produkt kupić, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy szybką wysyłkę artykułów wędliniarskich i wędzarniczych. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w salonie firmowym EVA-TEC.

na stronie
1 - 30 z 500
1 - 30 z 500

Nowoczesne urządzenia dla przemysłu mięsnego od najlepszych producentów

Firmom z branży mięsnej oferujemy nowoczesne urządzenia gastronomiczne znanych i cenionych marek. Takich, które gwarantują wysoką jakość oraz bezproblemowe, bezawaryjne działanie przez długie lata. Urządzenia takich marek jak HENDI, Ma-Ga, DICK czy EURO GAST to gwarancja niezawodności i wydajności.

Nasza oferta maszyn dla przemysłu mięsnego obejmuje między innymi:

W naszej ofercie znajdują się takie maszyny dla przemysłu mięsnego jak kloce masarskie, kotleciarki, nacinarki mięsa, krajalnice do mięsa i sera, pakowarki próżniowe, piły do cięcia mięsa, wilki do mielenia mięsa, mieszarki do farszu, nadziewarki tłokowe i ręczne, maszyny ostrzące, noże, tasaki, topory, rękawice ochronne i wiele innych.

Profesjonalny montaż i serwis urządzeń dla przemysłu mięsnego

Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty zapewniamy profesjonalny montaż kupionych urządzeń. Oferujemy także pełen zakres usług serwisowych, zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Wszelkie naprawy wykonywane są w naszym autoryzowanym serwisie maszyn gastronomicznych.