sale-offer
sale-offer1

Filtry do oleju spożywczego

Brak produktów w tej kategorii

W ofercie sklepu gastronomicznego EVA-TEC znajdują się filtry do oleju spożywczego, które sprawdzą się w dużych i małych gastronomiach wyposażonych we frytkownice lub patelnie gastronomiczne. 

Zredukuj koszta dzięki filtrom do oleju

Dlaczego te urządzenia są przydatne? Filtry oleju spożywczego służą do oczyszczania oleju ze szkodliwych substancji oraz utrzymywania go w odpowiedniej kondycji. Oczyszczony olej jest bardziej wydajny, ma lepszy smak i nie zawiera chemikaliów, węgla, zawieszonych osadów oraz mikrocząsteczek. Zamontowanie olejowego filtra pozwala na zredukowanie kosztów zakupu oleju, który może być rzadziej wymieniany, a także na przygotowywanie pysznych frytek z mniejszą zawartością szkodliwych substancji. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu. Klientom sklepu gastronomicznego EVA-TEC oferujemy wydajne filtry do oleju w gastronomii oraz inne urządzenia w konkurencyjnych cenach.

Filtry do oleju i inne niezawodne urządzenia ze sklepu EVA-TEC

Filtry do oleju w gastronomii pomagają w przyrządzaniu smacznych posiłków. Prowadząc własną gastronomię, warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt, a taki właśnie proponujemy. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC poleca niezawodne filtry przemysłowe do oleju, w naszej ofercie znaleźć można również kompleksowe wyposażenie do różnego typu punktów gastronomicznych.


Proponujemy:

Wypróbuj nasze uniwersalne filtry do oleju do frytkownicy oraz innych urządzeń smażących! To rozwiązanie, które pomoże Ci zmniejszyć koszta, jak również poprawić jakość smaku przygotowywanego jedzenia. Trwały sprzęt z naszej oferty posłuży Ci przez długi czas. Zapraszamy do składania zamówień w EVA-TEC.
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!