sale-offer
sale-offer1

Przemysłowe Maszynki do mielenia mięsa Mainca

Jest 3 produktów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń przeznaczonych do przemysłu mięsnego. Wilk do mięsa przemysłowy marki Mainca to niezbędny element wyposażenia każdego sklepu mięsnego, rzeźni, masarni czy lokalu gastronomicznego. Przemysłowa maszynka do mielenia mięsa znajdzie zastosowanie w przedsiębiorstwach, którym zależy na optymalnej jakości mielenia, przy dużej wydajności urządzenia. Dzięki wilkom, w prosty i szybki sposób można uzyskać dokładnie zmielone mięso o jednolitej strukturze. Oferowane przez nas maszyny masarskie spełniają wszelkie standardy nałożone przez Unię Europejską, gwarantując najwyższą ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość produktu oraz higienę na najwyższym poziomie.

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

Maszynki do mięsa od Mainca

Elektryczny wilk do mięsa marki Mainca to przede wszystkim gwarancja najlepszej jakości sprzętu, dającego rewelacyjny efekt mielenia oraz dużej wydajności. W zależności od wykorzystanych sitek (o różnej wielkości oczek) oraz systemu mielącego (Enterprise, Unger) wilk do mięsa przemysłowy pozwala osiągnąć odpowiedni efekt zmielenia danego produktu. Przemysłowa maszynka do mięsa skutecznie radzi sobie z rozdrobnieniem m.in.:

  • mięsa surowego,
  • mięsa gotowanego,
  • warzyw gotowanych,
  • sera,
  • maku,
  • innych produktów.

Dostępne w naszej ofercie wilki do mięsa przemysłowe marki Mainca charakteryzują się wydajnością do 1000 kg/h oraz możliwością pracy ciągłej. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych zakładów, które zajmują się przetwórstwem artykułów mięsnych. Specjalna konstrukcja przemysłowych maszynek do mięsa gwarantuje niezawodną oraz bezpieczną pracę sprzętu przez wiele godzin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przemysłowych młynków do mięsa dostępnych w sklepie internetowym EVA-TEC.

Przemysłowa maszynka do mięsa to urządzenie zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Specjalny system zapobiega przegrzaniu sprzętu, natomiast przycisk restartu chroni przed ewentualnym przeciążeniem. W trakcie wykonywania pracy, wilk do mięsa przemysłowy nie przemieszcza się - został wyposażony w antypoślizgowe nóżki. Łatwo demontowane części umożliwiają szybkie i proste czyszczenie, a zdejmowana głowica mieląca, wykonana ze stali nierdzewnej, gwarantuje dużą łatwość w utrzymaniu czystości, żywotność oraz zapobiega przedostawaniu się ciepła z napędu maszynki na mielony produkt.

EVA-TEC - gwarancja produktów najwyższej jakości

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji narzędzi masarskich, maszyn oraz artykułów i akcesoriów rzeźniczych. W naszej ofercie znajdują się produkty w korzystnej cenie wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość swojego asortymentu. Nasi doświadczeni fachowcy udzielają wszelkich wskazówek i służą chętnie poradą w celu wybrania najlepszego rozwiązania, które będzie spełniało potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Wybierz profesjonalny wilk do mięsa przemysłowy i inne urządzenia - z EVA-TEC kompleksowo wyposażysz swój sklep masarski, rzeźnię czy zakład gastronomiczny. Zapraszamy!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!