sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Płyty grillowe żeliwne, przemysłowe

Jest 121 produktów

Płyty do smażenia to świetna alternatywa dla klasycznego grilla i przydatny sprzęt wyposażenia gastronomii. Umożliwiają przygotowanie pełnych smaku grillowanych potraw w szybki i prosty sposób. Temperatura rozprowadzona równomiernie na całej powierzchni płyty zapewnia odpowiedni poziom wysmażenia każdego dania. A możliwość regulacji temperatury pozwala dostosować intensywność wysmażenia w zależności od potrzeb. Płyty do smażenia posiadają ochronę przed przegrzaniem oraz wykonaną w wysokiej jakości materiałów powierzchnię grillującą. Dzięki temu urządzenia zachowują pełną sprawność przez długi czas. Urządzenia grzewcze w sklepie online EVA-TEC to profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Oferujemy elektryczne oraz gazowe płyty do smażenia renomowanych producentów m.in. Hendi, RedFox, Lotus i Kromet w atrakcyjnych cenach.

Podkategorie

  • Elektryczne

    Elektryczne płyty do smażenia zapewniają szybkie przygotowywanie aromatycznych potraw. Ich smak jest równie wyśmienity, co w przypadku dań grillowanych klasycznie. Płyty elektryczne o dużej powierzchni grillowej, to skuteczne rozwiązanie dla obiektów gastronomicznych obsługujących większą liczbę gości. Temperatura rozchodząca się po całej powierzchni płyty zapewnia równomierne wysmażenie każdej potrawy. Płyty gastronomiczne wyposażone są w szufladę na tłuszcz, a powierzchnia grillowa wykonana jest z materiałów zapobiegających przywieraniu. Dzięki temu urządzenia grzewcze są łatwe w utrzymaniu czystości. Elektryczne płyty do smażenia w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC, to profesjonalne wyposażenie gastronomiczne w atrakcyjnych cenach.

  • Gazowe

    Gazowe płyty do smażenia dostępne w ofercie sklepu gastronomicznego EVA-TEC, to profesjonalne wyposażenie dla każdej restauracji, bardzo popularne także w Foodtruckach. Dzięki nim szef kuchni przyrządzi pyszne grillowane dania o każdej porze roku. Możliwość regulacji temperatury pozwala dostosować poziom grzania do danej potrawy. Powierzchnia robocza wykonana ze stali, bądź chromowana, zapobiega przywieraniu oraz jest odporna na ścieranie. To gwarancja użyteczności sprzętu przez długi czas. W ofercie sklepu internetowego znajdują się zarówno płyty gazowe z gładką oraz ryflowaną powierzchnią do smażenia. Płyty gastronomiczne renomowanych producentów takich jak RedFox, RM Gastro, HEndi, czy Stalgast, to niezawodne urządzenia grzewcze w atrakcyjnych cenach.

na stronie
1 - 30 z 121
1 - 30 z 121