sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Inne 

Jest 2722 produktów

Podkategorie

 • Zmywalnia, Higiena

  Odpowiednie wyposażenie zmywalni nie tylko pozwala na spełnienie wymogów sanitarnych, ale również jest podstawą sprawnego działania każdej kuchni. Zmywalnia naczyń to ważne miejsce w każdej restauracji, gdzie higiena i efektywność są niezbędne do zachowania standardów sanitarnych i zapewnienia płynności pracy. 

  Wyposażenie zmywalni dystrybuowane przez sklep internetowy Eva-Tec umożliwia profesjonalne zaopatrzenie lokalu gastronomicznego. Nasza gama produktów obejmuje różnorodne elementy wyposażenia zmywalni, od zmywarek gastronomicznych, po zmiękczacze do wody czy lampy owadobójcze przemysłowe. Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje wyposażenie zmywalni naczyń stołowych, które umożliwia utrzymanie najwyższych standardów higieny w każdym lokalu gastronomicznym.

  Dostępne w ofercie zmywarki gastronomiczne, dzielą się na podkategorie. Oferujemy zmywarki przemysłowe do szkła, do garnków, zmywarki kapturowe do naczyń i wiele innych. Nasze wyposażenie zmywalni naczyń cechuje najwyższa jakość.

  Wyposażenie gastronomiczne proponowane przez firmę Eva-Tec zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, a potwierdzeniem tego są produkty pochodzące od rekomendowanych producentów. Urządzenia zapewniają cichą pracę, są proste w obsłudze, a dodatkowo, większość z nich nie naraża na wysokie koszty eksploatacji czy zużycia wody. Dzięki tym sprzętom każdy lokal będzie można z łatwością utrzymać w czystości, spełniając wymogi sanepidu. Wszystkie produkty są nowe oraz solidnie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Środki czystości

  Profesjonalne środki czystości dla gastronomii to nieocenione wsparcie w utrzymaniu nieskazitelnej czystości w otoczeniu kulinarnym. Aby spełnić wysokie standardy higieny, kluczowe w tej branży, zadbaliśmy o to, by dostarczać sprawdzone i efektywne rozwiązania. Chemia dla gastronomii nie tylko skutecznie usuwa zabrudzenia, ale także jest dostosowana do specyfiki przemysłu spożywczego, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i najlepszą jakość. W EVA-TEC znajdziesz rozwiązania, które wspierają utrzymanie czystości w kuchniach, salach restauracyjnych czy miejscach przygotowania żywności, gwarantując higienę, komfort oraz zaufanie dla personelu i klientów.

 • Pojemniki Gastronomiczne
 • Garnki, rondle i patelnie
 • Przybory kuchenne

  Przybory kuchenne to podstawowy element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Od ich precyzji i funkcjonalności zależy nie tylko jakość przygotowywanych potraw, ale również komfort pracy kucharzy. W ofercie EVA-TEC prezentujemy profesjonalne akcesoria kuchenne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Znajdą się tu zarówno podstawowe przybory używane w każdym domu, jak również specjalistyczne narzędzia, takie jak wagi, czy maszynki do makaronu. Gastronomiczne akcesoria kuchenne są wykonane z trwałych materiałów, gwarantując wieloletnie użytkowanie.

 • Noże DICK

  Dobre noże to rzecz, której nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnej kuchni, czy masarni. Sprawdź dostępne w naszej ofercie noże Dicka i zobacz, jak wiele może zmienić zakup sprawdzonych ostrzy. 

 • Artykuły bufetowe
 • Porcelana, Sztućce
 • Artykuły stołowe
 • Urządzenia REVOLUTION
 • Dezynfekcja i higiena
 • Artykuły Stołowe
na stronie
1 - 30 z 2722
1 - 30 z 2722

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!