sale-offer
sale-offer1

Urządzenia do gotowania ryżu i kaszy

Brak produktów w tej kategorii

Urządzenie do gotowania ryżu to niezbędne wyposażenie lokalu gastronomicznego, w którym podaje się potrawy z ryżem czy z kaszą, szczególnie przydatne w restauracjach Sushi. Elektryczna maszyna do gotowania ryżu pozwoli na przygotowanie dużej ilości jedzenia w szybkim czasie. Wykonana z trwałych materiałów posłuży ich użytkownikom na długi czas.

Bardzo funkcjonalne urządzenie do gotowania ryżu

Prowadzenie punktu gastronomicznego wymaga odpowiedniej organizacji pracy, a pomóc w tym może profesjonalny sprzęt, jaki proponuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC. Maszynka do gotowania ryżu z naszej oferty to niezawodne urządzenie, które sprawdzi się w mniejszych i większych lokalach gastronomicznych. Urządzenie do gotowania ryżu i kaszy umożliwi Ci przyrządzenie smacznego posiłku w krótkim czasie, doskonale sprawdzi się także podczas przygotowywania sushi. Powierzchnia antyadhezyjna sprawia, ze jedzenie się nie przypala. Ponadto, po ugotowaniu posiłku garnek nadal utrzymuje swoją temperaturę. Zachęcamy, by dokładniej zapoznać się z naszą ofertą.

Maszyna do gotowania ryżu jako doskonałe rozwiązanie w gastronomii

Naczynie do gotowania ryżu na parze, które oferujemy to funkcjonalne i bardzo wygodne rozwiązanie. Zaopatrując swój lokal gastronomiczny, warto postawić na najwyższej jakości sprzęt z naszej oferty. 
W sklepie EVA-TEC dostępne jest wyposażenie do różnych punktów gastronomicznych, w tym wyposażenie cateringu, wyposażenia kebaba czy pizzerii. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty, które spełnią wymagania klientów. Pojemnik do gotowania ryżu w parowarze oraz inne urządzenia z naszej hurtowni sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków będzie przebiegało szybko i sprawnie. Zapewniamy najlepsze ceny oraz niezawodność sprzętu - zapraszamy do zakupów!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!