sale-offer
sale-offer1

Grille wodne

Jest 17 produktów

Oferowane przez nas grille wodne pozwolą Ci przygotować idealnie wysmażone posiłki. Woda w zbiorniku, która mieści się pod elementami grzejnymi w dużym stopniu redukuje ilość dymu w trakcie grillowania. Proponujemy wysokiej jakości, trwałe i sprawdzone wodne grille elektryczne w korzystnej cenie!

1 - 17 z 17
1 - 17 z 17

Przygotuj pyszny posiłek dzięki grillom wodnym

Elektryczne grille wodne EVA-TEC umożliwią Ci grillowanie mięsa, ryby oraz warzyw w bezpieczny sposób oraz przy oszczędności energii elektrycznej. Urządzenia pozwolą podkreślić walory smakowe posiłków, a przy tym przygotować je szybko i sprawnie. Grille wodne elektryczne wykonano ze stali nierdzewnej - to wyjątkowo trwały sprzęt, który posłuży Ci przez długi czas. Grill elektryczny z wodą jest łatwy w obsłudze i bez problemu można go wyczyścić. Urządzenia, które oferuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC znacznie ułatwiają prace w lokalach, gdzie serwuje się jedzenie. Zachęcamy, by dokładniej zapoznać się z ofertą!

Polecamy grille wodne oraz inne urządzenia EVA-TEC

Jesteśmy doświadczoną firmą, która sprzedażą sprzętu do gastronomii zajmuje się od lat. Urządzenia EVA-TEC zostały maksymalnie dostosowane do potrzeb klientów, co pozwala na szybką oraz efektywną pracę. Prowadzimy również serwis gastronomiczny - nasi specjaliści potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w bardzo trudnych przypadkach. Znajdziecie u nas także części zamienne do najbardziej znanych urządzeń do gastronomii. 

Masz własny punkt gastronomiczny? Oferujemy wyposażenie do różnego rodzaju lokali:

Ogromne doświadczenie w branży, najwyższa jakość sprzętu oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty. Nie czekaj i zamów nasze profesjonalne grille wodne lub inne urządzenia i ciesz się możliwością przygotowywania smacznych posiłków w wygodny sposób!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!