sale-offer
sale-offer1

Piece konwekcyjno parowe

Jest 351 produktów

Profesjonalne piece konwekcyjno parowe to podstawowe wyposażenie gastronomiczne, które powinno znaleźć się w każdej restauracji. Ten sprzęt umożliwia szybką obróbkę nawet wielu dań w tym samym czasie – zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, zwłaszcza jeżeli Twoja restauracja obsługuje wielu gości naraz. Piec konwekcyjno parowy gwarantuje obróbkę w sterylnych warunkach – umożliwia zarówno pieczenie, smażenie i grillowanie, jak i gotowanie na parze. Jest on prosty w obsłudze i łatwo go utrzymać w czystości.

Podkategorie

na stronie
1 - 30 z 351
1 - 30 z 351

Różne rodzaje pieców konwekcyjno-parowych

U nas znajdziesz:

 

Oprócz tego sprzedajemy także:

  • środki do czyszczenia pieca

  • zmiękczacze do wody,

  • blachy wypiekowe,

  • komory rozrostu,

i inne akcesoria do piecy.

 

Gotowanie jest prostsze z gastronomicznym piecem konwekcyjno-parowym

Piece konwekcyjno-parowe zapewniają równomierny rozkład temperatury w środku, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie tego samego efektu pieczenia na wszystkich poziomach. Dodatkowo wiele modeli zostało wyposażonych w specjalną sondę, która umożliwia precyzyjny pomiar wewnątrz przygotowywanego dania.Dzięki temu wszystkie potrawy będą idealnie wypieczone, a także zachowają swój smak i soczystość dzięki zapewnieniu im optymalnych warunków. Dodatkowo każdy piec konwekcyjno-parowy jest wyposażony w intuicyjny panel sterowania, który znacznie ułatwia obsługę urządzenia i ustawianie pożądanych parametrów, nawet dla początkującej obsługi.

 

U nas kupisz piece konwekcyjno-parowe w korzystnej cenie!

Dzięki swojej budowie wszystkie piece konwekcyjno-parowe łatwo jest utrzymać w czystości. Oprócz tego nasze produkty charakteryzuje łatwość serwisowania między innymi dzięki konstrukcji, która umożliwia łatwy dostęp do wentylatora i grzałki. Niewątpliwą zaletą tego typu wyposażenia jest prosty montaż, a także solidne wykonanie, które umożliwia korzystanie z niego szczególnie w przypadkach wzmożonego ruchu w restauracji. W wersji parowej będziesz mógł piec, smażyć, gotować, blanszować, dusić a nawet regenerować (odgrzewać) dania, zachowując ich smak i soczystość. Parametry pieczenia można ustawiać indywidulanie lub w bardziej rozbudowanych urządzeniach korzystać z gotowych programów. Gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy umożliwia między innymi przygotowanie bardzo delikatnych potraw rybnych, steków, czy pizzy.

 

Wysokiej jakości piec gastronomiczny to podstawa w restauracji

Każdy piec konwekcyjno-parowy, który znajduje się w naszym sklepie, to urządzenie sprawdzone, wykonane z najwyższej jakości materiałów,  w pełni zabezpieczone serwisowo. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kupujesz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Sprzedażą wyposażenia gastronomicznego zajmujemy się od 1997 roku i doskonale wiemy, czego potrzebują restauracje. Serwisujemy sprzęt gastronomiczny, ale również sprzedajemy kutry, blendery, schładzarki szokowe, obieraczki, szatkownice, piece konwekcyjne i wiele innych akcesoriów. Wykonujemy także meble pod każdy wymiar.

Prowadzisz restaurację i przyjmujesz coraz więcej gości? Ułatw sobie życie i kup gastronomiczny piec konwekcyjno parowy! Gotowanie z nim jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać.