sale-offer
sale-offer1

Piece konwekcyjno parowe

Jest 314 produktów

Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe to podstawowe wyposażenie gastronomii, które powinno znaleźć się w każdej restauracji. Ten sprzęt umożliwia szybką obróbkę nawet wielu dań w tym samym czasie – zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, zwłaszcza jeżeli Twoja restauracja obsługuje wielu gości naraz. Piec konwekcyjne gwarantują obróbkę w sterylnych warunkach – umożliwiają zarówno pieczenie, smażenie i grillowanie, jak i gotowanie na parze. Są proste w obsłudze i łatwo je utrzymać w czystości.

Podkategorie

na stronie
1 - 30 z 314
1 - 30 z 314

Różne rodzaje pieców konwekcyjno-parowych

U nas znajdziesz:

Oprócz tego sprzedajemy także:

  • środki do mycia piecy,

  • zmiękczacze do wody,

  • blachy wypiekowe,

  • komory rozrostu,

i inne akcesoria do piecy.

Gotowanie jest prostsze z gastronomicznym piecem konwekcyjno-parowym

Piece parowe zapewniają równomierny rozkład temperatury w środku, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie tego samego efektu pieczenia na wszystkich poziomach. Dodatkowo wiele modeli zostało wyposażonych w specjalną sondę, która umożliwia precyzyjny pomiar wewnątrz przygotowywanego dania. Dzięki temu wszystkie potrawy będą idealnie wypieczone, a także zachowają swój smak i soczystość, ponieważ mają zapewnione optymalne warunki. Ponadto piece gastronomiczne konwekcyjno-parowe są wyposażone w intuicyjny panel sterowania, który znacznie ułatwia obsługę urządzenia i ustawianie pożądanych parametrów, nawet dla początkującej obsługi.

U nas kupisz piece konwekcyjno-parowe w korzystnej cenie!

Dzięki swojej budowie, wszystkie piece konwekcyjne do gastronomii łatwo jest utrzymać w czystości. Oprócz tego nasze produkty charakteryzuje łatwość serwisowania, między innymi dzięki konstrukcji, która umożliwia łatwy dostęp do wentylatora i grzałki. Niewątpliwą zaletą tego typu wyposażenia jest prosty montaż, a także solidne wykonanie, które umożliwia korzystanie z niego szczególnie w przypadkach wzmożonego ruchu w restauracji. W wersji parowej będziesz mógł piec, smażyć, gotować, blanszować, dusić, a nawet regenerować (odgrzewać) dania, zachowując ich smak i soczystość. Parametry pieczenia można ustawiać indywidualnie lub w bardziej rozbudowanych urządzeniach korzystać z gotowych programów. Piece do gastronomii konwekcyjno-parowe umożliwiają między innymi przygotowanie bardzo delikatnych potraw rybnych, steków, czy pizzy.

Wysokiej jakości piec gastronomiczny to podstawa w restauracji

Każdy piec konwekcyjno-parowy, który znajduje się w naszym sklepie, to urządzenie sprawdzone, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni zabezpieczone serwisowo. Interesuje Cię piec konwekcyjno-parowy gazowy, a może elektryczny? U nas dostępne są obie te opcje. Nasza firma gwarantuje, że kupujesz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Sprzedażą wyposażenia gastronomicznego zajmujemy się od 1997 roku i doskonale wiemy, czego potrzebują restauracje. Serwisujemy sprzęt gastronomiczny, ale również sprzedajemy kutry, blendery, schładzarki szokowe, obieraczki, szatkownice i wiele innych akcesoriów. Wykonujemy także meble pod każdy wymiar. Znajdziesz u nas również profesjonalne urządzenia chłodnicze oraz urządzenia grzewcze w gastronomii, takie jak piece cukiernicze, piece piekarnicze oraz wiele innych propozycji.

Prowadzisz restaurację i przyjmujesz coraz więcej gości? Ułatw sobie życie i kup gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy! Gotowanie z nim jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!