sale-offer
sale-offer1

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne

Jest 146 produktów

Piec konwekcyjno-parowy elektryczny doskonale nadaje się do miejsc, w których świadczy się usługi zbiorowego żywienia. Taki piec gastronomiczny pozwala na przygotowanie wielu potraw w krótkim czasie, dlatego doskonale odnajdzie się w restauracjach, w których panuje wzmożony ruch. Dodatkowym atutem na pewno będzie fakt, że tego typu urządzenie umożliwia przyrządzanie różnych dań w tym samym czasie bez ryzyka, że przesiąkną swoimi zapachami. Jeżeli prowadzisz restaurację a Twoi kucharze muszą uwijać się w pocie czoła, by zdążyć z wydawaniem zamówień, to zakup pieca elektrycznego zdecydowanie ułatwi Wam pracę.

Podkategorie

 • Piece RETIGO

  Dlaczego piec konwekcyjno-parowy RETIGO przyda się w każdej kuchni oferującej zbiorowe żywienie? Ponieważ piece konwekcyjno-parowe to wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia gotowanie, pieczenie lub duszenie kilku potraw w tym samym czasie. Piece elektryczne, w tym piec elektryczny RETIGO, można kupić w atrakcyjnej cenie w internetowym sklepie gastronomicznym Eva-Tec oferującym profesjonalne wyposażenie do gastronomii w różnych odsłonach. Nie wiesz, jaki piec RETIGO wybrać? Zgłoś się do nas, dobierzemy produkt na miarę Twoich potrzeb.

 • Piece RED FOX

  Nowoczesny, funkcjonalny i wszechstronny - taki jest piec konwekcyjno-parowy RED FOX, który można kupić w internetowym sklepie gastronomicznym Eva-Tec. Dlaczego piece konwekcyjno-parowe są wyjątkowymi akcesoriami gastronomicznymi? Ponieważ pozwalają przygotowywać jednocześnie kilka potraw, bez obaw, że ich zapachy się wymieszają. Jeśli zatem zależy Ci na zadowoleniu klientów i ich gustów smakowych, piece elektryczne w Eva-Tec są właśnie dla Ciebie. Nowoczesne rozwiązania, innowacyjne funkcje i wszechstronne możliwości - to sprawia, że piec RED FOX jest niezastąpiony w Twojej kuchni! Nie wierzysz? Przekonaj się sam.   

 • Piece HENDI

  Potrzebujesz uniwersalnego i niezawodnego sprzętu gastronomicznego? Piec konwekcyjno-parowy Hendi to urządzenie o szerokim zastosowaniu, doskonałe do nowoczesnych kuchni. Wykorzystasz go m.in. do pieczenia, gotowania, blanszowania, do obróbki niskotemperaturowej czy do pieczenia z sondą. Piece konwekcyjno parowe działają w oparciu o wymuszony obieg powietrza - wentylatory o zmiennym kierunku obrotów, zapewniają równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza w całej komorze, gwarantując równomierne wypieczenie. Każdy piec Hendi wyposażony został także w funkcję automatycznego wytwarzania pary, która zapewnia soczystość potraw, daje możliwość gotowania delikatnych produktów (warzywa, ryby) oraz świetnie sprawdza się w kuchniach gotujących dietetycznie.

 • Piece FAGOR

  Korzystaj bez ograniczeń z możliwości nowoczesnych urządzeń gastronomicznych. Wybierz do swojej kuchni piec konwekcyjno-parowy Fagor i przyrządzaj pełne smaku i aromatu dania. Funkcjonalność, jaką posiadają piece konwekcyjno parowe, umożliwia przygotowywanie w krótkim czasie wielu potraw jednocześnie, bez ryzyka przenikania się zapachów, idealnie soczystych i zdrowych. Piec Fagor sprawdzi się w lokalach gastronomicznych serwujących mięsa i warzywa przygotowywane na parze, ale dzięki wielofunkcyjności, znajdzie zastosowanie także w każdej innej restauracji do przygotowywania klasycznych wypieków.

 • Piece Unox - Stalgast

  Piec konwekcyjno-parowy UNOX to sprawdzony produkt, dzięki któremu praca w każdym obiekcie gastronomicznym stanie się bardziej wydajna. Łatwość w obsłudze, wysoka moc i możliwość jednoczesnego przygotowywania wielu potraw to tylko niektóre z zalet, jakie posiadają piece konwekcyjno parowe. Wśród nich znajdziesz urządzenia zróżnicowane m.in. pod kątem pojemności, umożliwiające zaprogramowanie procesu kulinarnego, zapewniające optymalne rozwiązania dla uzyskania pełni smaku i aromatu przygotowywanych potraw. Przekonaj się, dlaczego piec UNOX to odpowiedni wybór dla Twojej restauracji.

 • Piece KROMET

  Poszukujesz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań dla swojej gastronomii? Piec konwekcyjno-parowy Kromet to profesjonalne urządzenie, umożliwiające przygotowywanie potraw na każdy sposób, możesz w nim m.in. piec, grillować czy gotować na parze. W asortymencie naszego sklepu gastronomicznego znajdziesz piece konwekcyjno parowe odpowiednie do małej, średniej i dużej gastronomii, wyposażone w funkcje wpływające na szybkość oraz jakość przygotowywanych potraw. Postaw na piec Kromet, a Twoja gastronomia będzie obsługiwać klientów sprawniej i serwować im dania jeszcze smaczniejsze niż dotychczas! 

 • Piece LAINOX

  Postaw na uniwersalne rozwiązania i zwiększ efektywność pracy Twojej gastronomii. Piec konwekcyjno-parowy Lainox posiada szereg funkcji, sprzyjających przygotowywaniu w możliwie najkrótszym czasie dań wyróżniających się pełnią smaku i aromatu. Każdy piec Lainox dostępny w ofercie sklepu gastronomicznego Eva-Tec to profesjonalny produkt, optymalnie zaspokajający potrzeby małej, średniej lub dużej gastronomii. Umożliwia przygotowywanie wielu dań jednocześnie, pozwala projektować i zapisywać programy pieczenia, dostosowuje temperaturę odpowiednio do produktu - przekonaj się, co jeszcze kryją nowoczesne piece elektryczne!

 • Piece Revolution
 • EKA do gastronomii
 • Eka co cukierni i piekarni
na stronie
1 - 30 z 146
1 - 30 z 146

Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, jak z piecem gastronomicznym

Dzięki działaniu pary posiłki przygotowywane w piecach zachowują swoje wartości odżywcze, a także są zdrowsze, ponieważ nie są smażone na tłuszczu. Zmieniają się także ich walory smakowe – posiłki przygotowywane w piecu konwekcyjno-parowym elektrycznym są pieczone lub smażone równomiernie: jest to możliwe dzięki optymalnemu rozprowadzania ciepła oraz  specjalnej sondzie, która kontroluje temperaturę przyrządzania dania w środku.

Wysokiej jakości piec konwekcyjno-parowy elektryczny

Piec gastronomiczny jest skonstruowany w taki sposób, żeby można go było łatwo utrzymać w czystości. Oprócz tego producenci dokładają wszelkich starań, żeby urządzenia można było łatwo i szybko poddać serwisowi. Prosty montaż i solidne wykonanie dodatkowo podnoszą jakość i wytrzymałość tego typu urządzeń.

Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje różne modele pieców, które umożliwiają pieczenie, smażenie, gotowanie, blanszowanie, duszenie, a nawet regenerację potraw. Większość modeli zapewnia możliwość przygotowania dań na ustawieniach systemowych (wgranych w pamięć pieca), ale istnieje opcja obróbki termicznej według indywidualnie dobranych ustawień.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie piece konwekcyjno-parowe najwyższej jakości, wykonane ze stali nierdzewnej.

W asortymencie znajdują się urządzenia:

 • Retigo,

 • Red Fox,

 • Hendi,

 • Fagor,

 • Unox-Stalgast,

 • Kromet,

 • Lainox,

 • MBM,

 • Revolution.

Serdecznie zapraszamy do zakupów wszystkie osoby, którym zależy nie tylko na jakości adekwatnej do ceny, ale dla których liczy się szybka i profesjonalna obsługa oraz błyskawiczna realizacja zlecenia.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!