sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Krajalnice do wędlin i sera gastronomiczne

Jest 58 produktów

Krajalnice do wędlin oraz sera to niezawodne urządzenia na zapleczu kuchennym restauracji, czy w sklepach spożywczych, gdzie podaje się żywność pokrojoną w plastry. Modele o ergonomicznej budowie sprawdzą się nawet w niewielkich lokalach, gdzie miejsce przeznaczone na wyposażenie gastronomiczne jest ograniczone. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje profesjonalne krajalnice do mięsa oraz sera w atrakcyjnych cenach.

na stronie
1 - 30 z 58
1 - 30 z 58

Komfortowa pracy dzięki krajalnicom

Oferowany przez nas sprzęt to profesjonalne krajalnice do sera i wędlin pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak Hendi, Ma-Ga, Bizerba, Ohaus, Edenox, RedFox czy RM Gastro. Wysokiej jakości materiały nierdzewne, ostrze zapewniające precyzyjne cięcie, wbudowana ostrzałka oraz optymalna moc silnika zapewniają komfortową i wydajną pracę przez lata. Interesują Cię krajalnice elektryczne czy ręczne? Wśród naszych produktów znajduje się krajalnica do sera i wędlin automatyczna, półautomatyczna oraz ręczna.

Krajalnice od sprawdzonych producentów

Oferujemy profesjonalne krajalnice przemysłowe do krojenia wędlin i sera pozwalające na sprawną obróbkę mechaniczną żywności, dostępne w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, w naszej ofercie serwisowej prowadzimy usługę ostrzenia noży do krajalnic do żywności. Co jeszcze znaleźć można w naszym sklepie internetowym?

Polecamy nasze maszyny do krojenia wędlin oraz inny sprzęt. Twoje urządzenia przestały działać poprawnie? Serwisujemy uszkodzony sprzęt oraz sprzedajemy części zamienne do różnych urządzeń - w razie potrzeby, zachęcamy do kontaktu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.