sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Piece konwekcyjno-parowe gazowe

Jest 47 produktów

Piec konwekcyjno-parowy gazowy to jedno z podstawowych urządzeń w profesjonalnej kuchni. Wybór tego urządzenia nie jest prosty, jednak dzięki naszej rozbudowanej ofercie będziesz miał szansę wybrać najlepszy dla siebie sprzęt. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie piece konwekcyjno-parowe gazowe najwyższej jakości, wykonane w większości przypadków ze stali nierdzewnej. Dzięki temu bez problemu dopasujesz urządzenie bezpośrednio do swoich potrzeb. Każdy piec gazowy gastronomiczny wykonany jest starannie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań największych restauracji.

na stronie
1 - 30 z 47
1 - 30 z 47

Wybór pieca gazowego gastronomicznego - dla kogo się nada?

Jeżeli Twoja restauracja trudni się wydawaniem bardziej skomplikowanych dań niż zapiekanki czy pizza, to piec konwekcyjno-parowy gazowy będzie dobrym wyborem. W rękach profesjonalisty piece gazowe gastronomiczne dają ogromne możliwości. Dodatkowo umożliwiają one przygotowanie większej ilości dań naraz (również tych, które wymagają delikatnej obróbki termicznej, jak np. ryby).

Zalety pieca konwekcyjno-parowego gazowego

Piec konwekcyjno-parowy gazowy pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury, czasu, a także stopnia naparowania komory. W tego typu urządzeniach bez problemu można piec zarówno ciasto, jak i pieczywo czy bardziej skomplikowane dania, składające się z mięsa, delikatnych ryb czy warzyw. To właśnie uniwersalność sprawia, że piec gazowy gastronomiczny jest tak popularny w większości restauracji.

Zanim przymierzysz się do zakupu, weź pod uwagę wielkość komory urządzenia. Jeżeli codziennie Twoi kucharze przygotowują dużą liczbę zamówień, wybierz piec o średniej lub dużej wielkości. Z kolei gdy nie ma u Ciebie aż takiego ruchu, możesz postawić na mniejszy sprzęt. Pamiętaj jednak, że piec gazowy gastronomiczny to urządzenie, które w zamyśle ma Ci służyć przez lata, dlatego zanim go kupisz, upewnij się, że na pewno spełnia on wszystkie Twoje oczekiwania.

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia:

  • Retigo,

  • Fagor,

  • Stalgast,

  • Unox,

  • Hendi,

  • Lainox.

Zadbaj o wyposażenie swojej kuchni w narzędzia i akcesoria gastronomiczne najwyższej jakości! Sprawdź, co oferuje nasza hurtownia gastronomiczna i zamów piece konwekcyjno-parowe na gaz do swojego lokalu. Zapraszamy wszystkich, dla których liczy się jakość, adekwatna cena, szybka i profesjonalna obsługa oraz błyskawiczna realizacja zlecenia. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży zapewniamy pełne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego urządzenia do Państwa potrzeb.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!