sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Urządzenia Gastronomiczne do obróbki mechanicznej żywności

Jest 908 produktów

Sklep gastronomiczny Eva-Tec prezentuje profesjonalne urządzenia gastronomiczne do obróbki mechanicznej żywności. Wśród naszej oferty znajdują się m.in. krajalnice do sera i wędlin, maszynki do mielenia mięsa, szatkownice do warzyw, obieraczki do ziemniaków, miksery ręczne, pakowarki próżniowe, czy roboty wielofunkcyjne. Akcesoria gastronomiczne pozwalają na szybkie i wygodne przygotowywanie posiłków, skutecznie zwiększając wydajność pracy. Sprzęty pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Hendi, Stalgast, Spomasz Nakło, czy RM Gastro, którzy do stworzenia swoich produktów wykorzystują wysokogatunkowe materiały, m.in. stal nierdzewną, zapewniając komfort użytkowania przez długi czas. Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne w konkurencyjnych cenach oraz zapewniamy zabezpieczenie serwisowe dla wieloletniej pracy na naszych sprzętach.

Podkategorie

 • Kotleciarki, nacinarki

  Kotleciarki dostępne w asortymencie sklepu gastronomicznego Eva-Tec to profesjonalne urządzenia niezbędne w restauracjach, sklepach mięsnych oraz zakładach mięsnych. Dzięki ich zastosowaniu mięso jest odpowiednio kruche, soczyste, pełne smaku i aromatu, co więcej proces marynowania przebiega znacznie szybciej. Kotleciarki elektryczne to sprzęt, który sprawi, że praca w kuchni będzie przebiegać sprawniej oraz wydajniej.

 • Krajalnica- ser, wędliny

  Krajalnice do wędlin oraz sera to niezawodne urządzenia na zapleczu kuchennym restauracji, czy w sklepach spożywczych, gdzie podaje się żywność pokrojoną w plastry. Modele o ergonomicznej budowie sprawdzą się nawet w niewielkich lokalach, gdzie miejsce przeznaczone na wyposażenie gastronomiczne jest ograniczone. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje profesjonalne krajalnice do mięsa oraz sera w atrakcyjnych cenach.

 • Maszynki do mielenia mięsa

  Maszyny do mielenia mięsa pozwalają w szybki sposób przygotować potrawy bazujące na różnego typu mielonym mięsie. Często są stosowane również do mielenia sera, gotowanych warzyw czy maku. Wysoka precyzja pracy sprawia, że gotowy produkt ma idealną formę.

 • Maszyny wieloczynnościowe

  Na uniwersalne maszyny gastronomiczne składa się napęd wieloczynnościowy wraz z różnego rodzaju przystawkami. To właśnie przystawki odpowiadają za szerokie możliwości wykorzystania tego typu urządzeń. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje szeroki wybór przystawek, dzięki którym maszyna kuchenna wieloczynnościowa będzie przydatna podczas przygotowywania różnego rodzaju dań mięsnych, warzywnych, wypieków i innych. W naszym asortymencie znajdziesz przystawki oraz napęd renomowanych producentów Spomasz Nakło i Hendi, dzięki którym praca w Twoim lokalu stanie się wygodna i bardziej efektywna.

 • Mikser ręczny

  Poszukujesz funkcjonalnego sprzętu do swojej gastronomii? Profesjonalny mikser ręczny pozwoli w szybki i wygodny sposób przygotowywać aromatyczne zupy-kremy, warzywne puree, musy owocowe czy sosy. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje szeroki wybór niezawodnych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz m.in. mikser kuchenny ręczny o różnorodnym zastosowaniu, może być wyposażony w końcówkę miksującą lub w przystawkę ubijającą. Każdy oferowany mikser gastronomiczny ręczny to urządzenie zapewniające wygodne i bezpieczne użytkowanie. Poznaj nasze akcesoria gastronomiczne i wybierz rozwiązanie przystosowane do swoich potrzeb.

 • Urządzenia KENWOOD

  Roboty kuchenne Kenwood znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybka i wydajna praca. Okazują się niezbędne podczas przygotowywania wielu dań, służą funkcjonalnością i przyczyniają się do bardziej efektywnego funkcjonowania lokali gastronomicznych. W naszej ofercie znajduje się m.in. maszynka do  mielenia mięsa, roboty planetarne czy roboty wielofunkcyjne Kenwood. Wiodący producent sprzętów kuchennych oferuje niezawodne rozwiązania - poznaj urządzenia gastronomiczne Kenwood i zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego lokalu.

 • Pakowarka próźniowa
 • Obieraczki do warzyw
 • Szatkownica do warzyw gastronomiczna
 • Sokowirówki i wyciskarki
 • Mikser uniwersalny
 • Urządzenia kuchenne Panasonic
 • Roboty Wielofunkcyjne
 • CUTTRY , BLIXERY , PRASA
 • Maszynki do makaronu
 • Krajalnica do pieczywa
na stronie
1 - 30 z 908
1 - 30 z 908