sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Urządzenia Gastronomiczne do obróbki mechanicznej żywności

Jest 914 produktów

Sklep gastronomiczny Eva-Tec prezentuje profesjonalne urządzenia gastronomiczne do obróbki mechanicznej żywności. Wśród naszej oferty znajdują się m.in. krajalnice do sera i wędlin, maszynki do mielenia mięsa, szatkownice do warzyw, obieraczki do ziemniaków, miksery ręczne, pakowarki próżniowe, czy roboty wielofunkcyjne. Akcesoria gastronomiczne pozwalają na szybkie i wygodne przygotowywanie posiłków, skutecznie zwiększając wydajność pracy. Sprzęty pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Hendi, Stalgast, Spomasz Nakło, czy RM Gastro, którzy do stworzenia swoich produktów wykorzystują wysokogatunkowe materiały, m.in. stal nierdzewną, zapewniając komfort użytkowania przez długi czas. Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne w konkurencyjnych cenach oraz zapewniamy zabezpieczenie serwisowe dla wieloletniej pracy na naszych sprzętach.

Podkategorie

 • Kotleciarki, nacinarki

  Kotleciarki do mięsa dostępne w asortymencie sklepu gastronomicznego Eva-Tec to profesjonalne urządzenia niezbędne w restauracjach i zakładach mięsnych. Dzięki ich zastosowaniu mięso jest odpowiednio kruche, soczyste, pełne smaku i aromatu. Produkty poddane odpowiedniemu przygotowaniu, jakie zapewnia nacinarka, wymagają krótszego czasu poświęconego na obróbkę termiczną, niż tradycyjnie przygotowane mięso. Dzięki temu nasze maszynki do rozbijania mięsa pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną, ale i skutecznie wpływają na zwiększenie wydajności pracy. Nacinarki gastronomiczne wyróżniają się dużą mocą, umożliwiając przygotowanie wielu porcji w krótkim czasie. Elektryczne maszynki przystosowane są do różnego rodzaju mięsa, są łatwe w obsłudze i wygodne w czyszczeniu. Oferowana przez nas prasa do rozbijania mięsa pozwala w krótkim czasie rozbić porcję mięsa, uzyskując efekt rozbijania tłuczkiem, jednak w dużo krótszym czasie oraz zachowując większą soczystość mięsa. Kotleciarki gastronomiczne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długotrwałe użytkowanie i komfortową pracę. Oferujemy nacinarki do mięsa oraz pozostałe wyposażenie gastronomiczne od sprawdzonych producentów, dostępne w konkurencyjnych cenach.

 • Krajalnica- ser, wędliny

  Krajalnica gastronomiczna to urządzenie niezawodne na zapleczu kuchennym restauracji, czy w sklepach spożywczych, gdzie podaje się żywność pokrojoną w plastry. Modele o ergonomicznej budowie sprawdzą się nawet w niewielkich lokalach, gdzie miejsce przeznaczone na wyposażenie gastronomiczne jest ograniczone. Oferowany przez nas sprzęt to profesjonalne krajalnice do wędlin i sera pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak Hendi, Ma-Ga, Bizerba, Ohaus, czy RM Gastro. Wysokiej jakości materiały nierdzewne, ostrze zapewniające precyzyjne cięcie, wbudowana ostrzałka oraz optymalna moc silnika zapewniają komfortową i wydajną pracę przez lata. Wśród naszych produktów znajduje się krajalnica do sera i wędlin automatyczna, półautomatyczna oraz ręczna. Oferujemy profesjonalne maszynki do krojenia wędlin i sera pozwalające na sprawną obróbkę mechaniczną żywności, dostępne w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, w naszej ofercie serwisowej prowadzimy usługę ostrzenia noży do krajalnic do żywności. Zapraszamy!

 • Maszynki do mielenia mięsa

  Maszynki do mielenia mięsa pozwalają w szybki sposób przygotować potrawy bazujące na różnego typu mielonym mięsie. Często są stosowane również do mielenia sera, gotowanych warzyw czy maku. Wysoka precyzja pracy sprawia, że gotowy produkt ma idealną formę. Sprzęty dostępne w sklepie gastronomicznym Eva-Tec wyróżniają się wysoką wydajnością, zapewniając szybki przerób dużej ilości mięsa, dzięki czemu skutecznie optymalizują pracę. Oferujemy zarówno modele odpowiednie do małej, jak i dużej gastronomii oraz do profesjonalnych zakładów przetwórstwa mięsnego. W rozbudowanych lokalach doskonale sprawdzi się elektryczna maszynka do mielenia mięsa przystosowana do ciągłej pracy. Wyposażenie gastronomiczne dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości sprzęty, pochodzące od renomowanych producentów, którzy korzystając z wysokogatunkowych materiałów zapewniają komfort użytkowania przez wiele lat. Wśród naszej oferty znajduje się klasyczna maszynka gastronomiczna do mielenia, jak i wilki do mielenia mięsa z rozbudowanym systemem tnącym Unger. Oferujemy sprawdzone modele w konkurencyjnych cenach.

 • Maszyny wieloczynnościowe

  Na uniwersalne maszyny gastronomiczne składa się napęd wieloczynnościowy wraz z różnego rodzaju przystawkami. To właśnie przystawki odpowiadają za szerokie możliwości wykorzystania tego typu urządzeń. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje szeroki wybór przystawek, dzięki którym maszyna kuchenna wieloczynnościowa będzie przydatna podczas przygotowywania różnego rodzaju dań mięsnych, warzywnych, wypieków i innych. W naszym asortymencie znajdziesz przystawki oraz napęd renomowanych producentów Spomasz Nakło i Hendi, dzięki którym praca w Twoim lokalu stanie się wygodna i bardziej efektywna.

 • Mikser ręczny

  Poszukujesz funkcjonalnego sprzętu do swojej gastronomii? Profesjonalny mikser ręczny pozwoli w szybki i wygodny sposób przygotowywać aromatyczne zupy-kremy, warzywne puree, musy owocowe czy sosy. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje szeroki wybór niezawodnych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz m.in. mikser kuchenny ręczny o różnorodnym zastosowaniu, może być wyposażony w końcówkę miksującą lub w przystawkę ubijającą. Każdy oferowany mikser gastronomiczny ręczny to urządzenie zapewniające wygodne i bezpieczne użytkowanie. Poznaj nasze akcesoria gastronomiczne i wybierz rozwiązanie przystosowane do swoich potrzeb.

 • Urządzenia KENWOOD

  Roboty kuchenne Kenwood znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybka i wydajna praca. Okazują się niezbędne podczas przygotowywania wielu dań, służą funkcjonalnością i przyczyniają się do bardziej efektywnego funkcjonowania lokali gastronomicznych. W naszej ofercie znajduje się m.in. maszynka do  mielenia mięsa, roboty planetarne czy roboty wielofunkcyjne Kenwood. Wiodący producent sprzętów kuchennych oferuje niezawodne rozwiązania - poznaj urządzenia gastronomiczne Kenwood i zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego lokalu.

 • Pakowarka próźniowa
 • Obieraczki do warzyw
 • Szatkownica do warzyw gastronomiczna
 • Sokowirówki i wyciskarki
 • Mikser uniwersalny
 • Urządzenia kuchenne Panasonic
 • Roboty Wielofunkcyjne
 • CUTTRY , BLIXERY , PRASA
 • Maszynki do makaronu
 • Krajalnica do pieczywa
na stronie
1 - 30 z 914
1 - 30 z 914