sale-offer
sale-offer1

Salamandry gastronomiczne, tostery i opiekacze

Jest 35 produktów

Salamandry gastronomiczne pozwalają na przygotowanie chrupiących tostów oraz pysznych zapiekanek. Dzięki profesjonalnym urządzeniom z naszego sklepu, staje się to szybkie i wygodne. Oferujemy również opiekacze oraz tostery gastronomiczne, które znacznie usprawnią przygotowywanie posiłków w Twojej gastronomii!

na stronie
1 - 30 z 35
1 - 30 z 35

Niezwykle funkcjonalne salamandry gastronomiczne EVA-TEC

Opiekacze gastronomiczne zarówno elektryczne, jak i kwarcowe, sprawdzą się w gastronomii do przygotowywania m.in. bułek, tortilli, zapiekanek czy mięsa. Te urządzenia grzewcze są odpowiednie do opiekania potraw w różnych rozmiarach. Opiekacze gastronomiczne szybko się nagrzewają (szczególnie kwarcowe), co przyspiesza przygotowywanie posiłków przy jednoczesnej oszczędności energii. Wysuwane pojemniki na tłuszcz oraz ruchoma tylna ściana zapewni wygodę czyszczenia piekarnika. Dzięki możliwości regulacji temperatury oraz regulacji wysokości rusztu, potrawy będą odpowiednio wypieczone. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje tostery gastronomiczne, opiekacze i salamandry gastronomiczne renomowanych marek, dostępne w atrakcyjnych cenach. Wiele lokali korzysta z naszych funkcjonalnych produktów, co pozwala im na przygotowanie pysznych posiłków w krótkim czasie.

Salamandry gastronomiczne to sprawdzony sprzęt

W salamandry gastronomiczne z naszego sklepu wyposażonych jest wiele punktów gastronomicznych. Jako specjaliści w zakresie wyposażenia lokali gastronomicznych, proponujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt, ponieważ dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni. Zadbaliśmy o różnorodność oferty, dlatego znajdziecie Państwo u nas urządzenia przeznaczone dla różnego typu gastronomii. Można u nas zamówić:

Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu najlepszej jakości salamandry gastronomiczne oraz inne urządzenia, dzięki którym praca w gastronomii będzie przebiegać sprawnie i efektywnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!