sale-offer
sale-offer1

Noże masarskie Dick

Jest 95 produktów

Profesjonalny nóż masarski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej masarni, zakładu oraz sklepu mięsnego. To narzędzie, które powinno znaleźć się również na wyposażeniu zakładu garmażeryjnego, kuchni w restauracji czy stołówce, a także firmy cateringowej.

Dobry nóż masarski powinien nie tylko dobrze kroić, ale także być wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Takie właśnie są noże DICK znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one skuteczne, bezpieczne i higieniczne. Oferujemy je naszym klientom – tak jak wszystkie pozostałe artykuły rzeźnicze - w atrakcyjnych cenach.

Podkategorie

 • Maszyny ostrzące

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się profesjonalne maszyny ostrzące do noży DICK. Dobrze naostrzony nóż to podstawa pracy w masarni, sklepie mięsnym, zakładzie przetwórczym, a także restauracji czy firmie cateringowej. Odpowiednio przygotowany nóż zapewnia łatwiejszą pracę, a przede wszystkim wyższą jakość przygotowywanych produktów.

  Przedstawicielom przemysłu mięsnego i gastronomicznego polecamy między innymi maszyny ostrzące do noży takich producentów jak DICK oraz Hendi. Narzędzia i akcesoria rzeźnicze tych marek to gwarancja najwyższej jakości wykonania, niezawodności, bezawaryjności oraz bezpieczeństwa pracy.

 • Noże seria ERGOGRIP

  Dobry nóż masarski to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej masarni czy sklepu mięsnego. Wybór odpowiedniego noża wpływa nie tylko na komfort pracy osoby zajmującej się wyrobem czy sprzedażą wędlin, ale także na jakość przygotowywanych produktów. To wszystko gwarantują profesjonalne noże z serii ERGOGRIP marki DICK, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego w atrakcyjnych cenach.

  Noże DICK to produkty najwyższej jakości – są wygodne w użytkowaniu, praktyczne, higieniczne oraz bezpieczne. Właśnie dlatego są one niezwykle cenione przez przedstawicieli przemysłu mięsnego i gastronomicznego na całym świecie.

 • Noże seria MASTERGRIP

  Polecamy noże serii MASTERGRIP renomowanej niemieckiej firmy DICK. Wysokiej jakości nóż masarski to podstawa pracy w masarni, rzeźni czy nawet sklepie mięsnym, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który będzie wygodny w użytkowaniu, praktyczny, bezpieczny oraz higieniczny i będzie gwarantował najlepszą jakość cięcia. Takie właśnie są noże DICK serii MASTERGRIP. Niezwykle cenione przez wszystkich użytkowników, specjalistów z przemysłu mięsnego i gastronomicznego. Klientom sklepu internetowego EVA-TEC oferujemy je w atrakcyjnych cenach, przez co są dostępne zarówno dla dużych zakładów, jak i małych sklepów, a także dla każdego, kto nawet w warunkach domowych poszukuje precyzyjnego narzędzia pracy.

 • Stalki masarskie

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się stalki do noży DICK do profesjonalnego ostrzenia i wygładzania ostrzy noży. To akcesoria najwyższej jakości - wykonane ze stali nierdzewnej, niezawodne i bezpieczne, gwarantujące precyzyjne i dokładne ostrzenie. Narzędzia rzeźnicze DICK są znane i popularne na całym świecie. Przedstawiciele przemysłu mięsnego i gastronomicznego cenią je przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, skuteczność i efektywność oraz łatwość i bezpieczeństwo użytkowania. 

 • Pochwy do noży

  Właścicielom i pracownikom masarni, rzeźni, sklepów i stoisk mięsnych czy wędzarni polecamy profesjonalne pochwy na noże. Klientom sklepu internetowego EVA-TEC zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę artykułów masarskich. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym salonie firmowym.

  Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie najlepszych akcesoriów i narzędzi rzeźniczych, od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Jednym z nich jest DICK, producent profesjonalnego sprzętu masarskiego i gastronomicznego. Wyposażenie tej niemieckiej marki cenione jest przez klientów za wysoką jakość wykonania, niezawodność, trwałość, wydajność oraz wygodę użytkowania.

 • Stelaż higieniczny

  Stelaż higieniczny do noży masarskich to ważny element wyposażenia zakładów działających w przemyśle mięsnym, takich jak masarnie, wędzarnie, sklepy i stoiska mięsne. Stelaże higieniczne do noży mają również zastosowanie w gastronomii, na przykład w lokalach gastronomicznych czy firmach cateringowych.

  Higieniczne stelaże do noży masarskich można u nas kupić w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu ten profesjonalny sprzęt jest dostępny dla każdego, zarówno dla dużych zakładów, jak i mniejszych sklepów mięsnych. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz możliwość odbioru osobistego w salonie firmowym EVA-TEC.

na stronie
1 - 30 z 95
1 - 30 z 95

DICK - najlepsze noże dla przemysłu mięsnego

Nasza oferta noży masarskich marki DICK jest bardzo bogata. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie w niej dla siebie coś interesującego. Osobom szukającym profesjonalnego wyposażenia swojego zakładu masarskiego czy sklepu mięsnego polecamy noże:

 • do trybowania (twarde, półgiętkie, giętkie),
 • ubojowe,
 • rozbiorowe,
 • blokowe,
 • do skórowania,
 • do sortowania,
 • do żeberek.

Dlaczego warto używać noży DICK? Między innymi dlatego, że zostały skonstruowane w taki sposób, aby były higieniczne, bezpieczne i praktyczne. Nie posiadają prześwitów między ostrzem a rękojeścią, dzięki czemu nie gromadzą się na nich bakterie. Noże masarskie DICK są wygodne w użytkowaniu, bardzo dobrze układają się w dłoni. Wynika to między innymi z perfekcyjnego kształtu rękojeści oraz tego, że została ona wykonana z antypoślizgowego materiału.

Akcesoria dodatkowe do noży masarskich i rzeźniczych

W naszej ofercie znajduje się także bogaty wybór akcesoriów dodatkowych do noży masarskich DICK, na przykład rękawice stalowe, fartuchy stalowe, fartuchy jednorazowe, pochwy na noże oraz stelaże. Polecamy również profesjonalne maszyny ostrzące.

Zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia oraz możliwość odbioru osobistego w salonie firmowym EVA-TEC.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!