sale-offer
sale-offer1

Maszynki do makaronu elektryczne i ręczne

Jest 4 produktów

Sklep Eva-Tec proponuje klientom sprzęt kuchenny, w tym maszynki do makaronu, które powinny znaleźć się w każdym lokalu serwującym dania z makaronem. Urządzenie do makaronu to sposób na szybkie rozwałkowanie nawet większej ilości ciasta. Domowy makaron to dodatek, który z pewnością doceni każdy gość restauracji. Szeroka gama modeli pozwala na wybór urządzenia i dla szefów kuchni, i dla amatorów.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Maszynki do robienia makaronu – rodzaje

Maszynka do makaronu ręczna – z korbką, przyczepiana do stołu – pozwala na przygotowanie świeżego makaronu i rozwałkowanie ciasta na szerokość około 140 mm. Specjalne noże ułatwiają przygotowanie kilku rodzajów makaronu, między innymi tagliatelle i fettuccine. Uchwyty unieruchamiają sprzęt, nie niszczą blatu stołu i pozwalają na szybki montaż i demontaż maszynki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też maszynki do makaronu elektryczne, które przyspieszają proces przygotowania "pasty". Polecane są przede wszystkim do restauracji specjalizujących się w kuchni włoskiej, jak i tych gdzie świeżość i jakość to priorytet. Maszynki do makaronu elektryczne szybko rozwałkowują i potną ciasto na pożądany rodzaj makaronu, zostawiając czas na pozostałe czynności.

Maszynka do robienia makronu – zalety

Maszynka do makaronu warta jest inwestycji, gdyż zaoszczędzi czas potrzebny na przygotowanie świeżego dania. Wykonana ze stali nierdzewnej posłuży przez lata. Elektryczna maszynka do makaronu to sposób na produkcję większej ilości klusek o tych samych wymiarach.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!