sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Patelnie gastronomiczne, profesjonalne przemysłowe

Jest 68 produktów

Patelnie gastronomiczne to dla każdego szefa kuchni niezawodny element wyposażenia. Tradycyjny kotlet schabowy, wysmażony na profesjonalnej patelni będzie miał niepowtarzalny smak. To urządzenie, dzięki któremu masz zapewnioną szybką i wydajną pracę oraz doskonały smak posiłków. Patelnie profesjonalne to obowiązkowe wyposażenie każdej dobrej gastronomii. 

Podkategorie

  • Gazowe

    Szybkość i jakość przygotowywanych posiłków wpływa na zadowolenie klientów. Profesjonalne patelnie gazowe to gwarancja głębi smaku przyrządzonych potraw. Wydajne patelnie o większej pojemności, to świetne rozwiązanie dla dużej gastronomii.

  • Patelnie elektryczne

    Patelnie gastronomiczne elektryczne to urządzenia, umożliwiające przygotowywanie pysznych potraw w szybki sposób i jest to niezbędny element wyposażenia gastronomii. Doskonale dostosowane do potrzeb ich użytkowników, cieszą się dużą popularnością. Patelnie elektryczne przemysłowe to wygodne oraz korzystne cenowo wyposażenie kuchni w lokalach.

na stronie
1 - 30 z 68
1 - 30 z 68

Patelnie gastronomiczne dostosowane do potrzeb

W zależności od wielkości prowadzonej gastronomii, istnieje możliwość wyboru patelni przemysłowej w różnych rozmiarach. Patelnie gastronomiczne o stabilnej podstawie to gwarancja bezpiecznej pracy. Dzięki regulacji temperatury, potrawy będą odpowiednio wysmażone, a wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Patelnie przemysłowe z naszej oferty świetnie sprawdzą się w punktach gastronomicznych, które muszą przygotować dużą ilość smażonych posiłków w krótkim czasie. W sklepie internetowym z wyposażeniem gastronomii EVA-TEC dostępne są zarówno patelnie gazowe gastronomiczne, jak i patelnie gastronomiczne elektryczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Patelnie gastronomiczne w konkurencyjnych cenach

Producenci zapewniają wybór wśród urządzeń grzewczych przystosowanych do użytkowania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Oferujemy patelnie profesjonalne przemysłowe w konkurencyjnych cenach. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma swoim asortymencie wyposażenie dla różnych lokali gastronomicznych. Można znaleźć tutaj:

Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelna wiedza pozwala nam proponować wyłącznie najlepszej jakości urządzenia, takie jak profesjonalne patelnie przemysłowe. Pragniemy, by dzięki nam lokale gastronomiczne mogły w szybki i sprawny sposób przygotowywać pyszne posiłki dla swoich klientów. 
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!