sale-offer
sale-offer1

Patelnie gastronomiczne, profesjonalne przemysłowe

Jest 68 produktów

Patelnia gastronomiczna to dla każdego szefa kuchni niezawodny element wyposażenia. Tradycyjny kotlet schabowy, wysmażony na profesjonalnej patelni będzie miał niepowtarzalny smak. W zależności od wielkości prowadzonej gastronomii, istnieje możliwość wyboru patelni w różnych rozmiarach. Stabilna podstawa patelni, to gwarancja bezpiecznej pracy. Dzięki regulacji temperatury potrawy będą odpowiednio wysmażone, a wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. W sklepie internetowym z wyposażeniem gastronomii EVA-TEC dostępne są zarówno elektryczne, jak i gazowe patelnie gastronomiczne. Producenci zapewniają wybór wśród urządzeń grzewczych przystosowanych do użytkowania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Oferujemy profesjonalne patelnie przemysłowe w konkurencyjnych cenach.

Podkategorie

  • Gazowe

    Szybkość i jakość przygotowywanych posiłków wpływa na zadowolenie klientów. Profesjonalne gazowe patelnie gastronomiczne, to gwarancja głębi smaku przyrządzonych potraw. Wydajne patelnie o większej pojemności, to świetne rozwiązanie dla dużej gastronomii. Dzięki sporej przepustowości patelni i szybkiemu nagrzewaniu, szef kuchni przygotuje posiłki krótkim w czasie. Patelnie gastronomiczne renomowanych producentów m.in. Hendi, MBM, czy RedFox, to urządzenie grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej. Ergonomiczna budowa oraz mechanizm opuszczania wanny umożliwia wygodne użytkowanie patelni. W sklepie internetowym EVA-TEC dostępne są także gazowe patelnie przemysłowe przeznaczone do użytku na zewnątrz. Oferowane produkty, to profesjonalne wyposażenie gastronomiczne dla każdej kuchni w konkurencyjnych cenach.

  • Patelnie elektryczne

    Patelnie elektryczne gastronomiczne to urządzenia umożliwiające przygotowywanie pysznych potraw w szybki sposób i niezbędny element wyposażenia gastronomii. Hurtownia EVA-TEC oferuje szeroki wybór patelni z uwagi na zróżnicowaną pojemność misy oraz materiał z jakiego jest wykonana. Umożliwia to wybór modelu odpowiedniego do wielkości prowadzonej gastronomii lub produktów jakie mają być przygotowywane. Patelnie przemysłowe posiadają misę wykonaną ze stali nierdzewnej lub żeliwnej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Mechanizm opuszczania wanny oraz możliwość przytwierdzenia podstawy do podłoża gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo pracy. Patelnie elektryczne gastronomiczne renomowanych producentów Kromet, MBM, RedFox, RM Gastro i Spomasz Nakło, to profesjonalne urządzenia grzewcze, dostępne w naszym sklepie online w konkurencyjnych cenach.

na stronie
1 - 30 z 68
1 - 30 z 68