sale-offer
sale-offer1

Obieraczki do ziemniaków przemysłowe

Jest 42 produktów

Obieraczki do ziemniaków i ich przemysłowe wersje są przydatne w każdym miejscu, gdzie obiera się dużo warzyw okopowych. Dzięki nim możesz zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, zmniejszając czas pracy pracownika na „obieraku”. Pomogą w szybkim obraniu warzyw i przygotowaniu dużej ilości posiłków. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obieraczek do warzyw przemysłowych, które cechują się dużą wydajnością i trwałością.

Podkategorie

  • Spomasz nakło
  • Red fox
  • Rm Gastro
  • Hendi
  • LOZAMET
  • Sammic
  • AlexanderSolia

    Wydajne i precyzyjne obieraczki do ziemniaków AlexanderSolia występują w 3 wersjach pojemnościowych o załadunku 8 kg, 15 kg oraz 35 kg. Obieraczki mogą być wyposażone w stalowe tarcze ścierające, standardowy korund lub tarcze nożowe, które obierają produkt podobnie jak przy ręcznym obieraniu dając efekty strugania.

na stronie
1 - 30 z 42
1 - 30 z 42

Obieraczki do warzyw czołowych producentów

Nasza hurtownia gastronomiczna proponuje automatyczne obieraczki do warzyw tylko sprawdzonych producentów. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz sprzęt, który został przetestowany przez wiele osób i który nie zniknie szybko z rynku. Dlatego też w ofercie znajdziesz obieraczki do ziemniaków takich firm jak: NAKŁO SPOMASZ, REDFOX, RM GASTRO, HENDI, LOZAMET, SAMMIC, ALEXANDERSOLIA. Tak szeroki wybór pozwoli Ci dobrać odpowiednie wyposażenie kuchni w restauracji czy w firmie produkcyjnej i nie tylko. W ofercie znajdziesz też różne wielkości wsadu w mechanicznych obieraczkach do warzyw. Wielkość wsadu wynosi od 5 kg do 40 kg. Dzięki temu u nas zaopatrzysz zarówno mniejsze, jak i te większe kuchnie gastronomiczne, czy zakłady przetwórcze.

Serwis pogwarancyjny

Przemysłowe obieraczki do warzyw kupujesz po to, by służyły w Twoim lokalu naprawdę długo. Jednak czasami, jak każdy sprzęt, mogą się one popsuć. Kupując w naszym sklepie, nie musisz się bać, że po upływie gwarancji nikt nie naprawi Twojego sprzętu. Nasza firma prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny. Mamy certyfikaty od producentów, dzięki czemu wiesz, że naprawimy mechaniczne obieraczki do warzyw oryginalnymi częściami. Nie musisz więc szukać serwisu danej firmy w swoim mieście. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek części do swojego sprzętu, to również je dla Ciebie sprowadzimy. Z nami nie musisz się martwić o nic

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!