sale-offer
sale-offer1

Nadziewarki elektryczne, hydrauliczne, tłokowe do kiełbas

Jestes 1 produkt

Nadziewarka do kiełbas hydrauliczna to urządzenie, z którym wyposażysz sklep masarski, zakład mięsny, przetwórczy, garmażeryjny, ale nie tylko. Nabijarka do robienia kiełbasy jest często również wykorzystywana przez firmy cateringowe. Punkty gastronomiczne, które korzystają z tego typu sprzętu, zyskują przewagę konkurencyjną. Możliwość zaoferowania własnych wyrobów mięsnych z całą pewnością będzie odbierana przez klientów jako ogromny atut. Dodatkowo, gwarantuje to pełną kontrolę nad produkcją i jej jakością. Klientom sklepu internetowego EVA-TEC polecamy zakup nadziewarki marki Mainca. To nadziewarka hydrauliczna, która stanowi połączenie wysokiej jakości wykonania, niezawodności i wydajności.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Elektryczne nadziewarki do kiełbas od renomowanego producenta

Mainca to jeden z najbardziej cenionych producentów urządzeń dla przemysłu mięsnego na świecie. Maszyny masarskie tego hiszpańskiego producenta znane są przede wszystkim z niezwykłej precyzji, wydajności oraz bezawaryjności. Nadziewarka do kiełbas hydrauliczna oraz pozostałe urządzenia to profesjonalny sprzęt dla najbardziej wymagających klientów.

Nadziewarka do kiełbas hydrauliczna Mainca to urządzenie o dużej funkcjonalności. Dostępna jest z kilkoma lejkami, o różnej wielkości - dzięki temu możliwy jest wyrób kiełbasy o różnej średnicy. Atutem nadziewarek hydraulicznych do mięsa, jakie oferuje nasza hurtownia gastronomiczna, jest także łatwy demontaż. Dzięki temu jego czyszczenie jest bardzo wygodne.

Bogaty wybór urządzeń i akcesoriów masarskich od EVA-TEC

Nadziewarka hydrauliczna to nie jedyne, czego poszukujesz? Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty profesjonalnych urządzeń. Oferujemy nadziewarki hydrauliczne/tłokowe, nadziewarki ręczne do kiełbas i wędlin oraz wiele innych akcesoriów czy profesjonalnych sprzętów masarskich oraz rzeźniczych - poznaj całą ofertę i postaw na niezawodne wyposażenie! Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo specjalistów EVA-TEC.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!