sale-offer
sale-offer1

Nadziewarki do kiełbas, wędlin i mięsa elektryczne Mainca

Jestes 1 produkt

Nadziewarka do kiełbas elektryczna to niezbędny element wyposażenia zakładu mięsnego, przetwórczego czy garmażeryjnego, ale nie tylko. Nabijarka do robienia kiełbasy jest często również wykorzystywana przez firmy cateringowe.

Firma cateringowa, która korzysta z tego typu sprzętu zyskuje w ten sposób przewagę konkurencyjną. Możliwość zaoferowania własnych wyrobów mięsnych z całą pewnością będzie odbierana przez klientów jako ogromny atut. Dodatkowo gwarantuje to pełną kontrolę nad produkcją i jej jakością.

Klientom sklepu internetowego EVA-TEC polecamy zakup nadziewarki tłokowej i hydraulicznej hiszpańskiej marki Mainca. To propozycja, która łączy w sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność z atrakcyjną ceną.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Elektryczne nadziewarki do kiełbas od renomowanego producenta

Mainca to jeden z najbardziej cenionych producentów urządzeń dla przemysłu mięsnego na świecie. Maszyny tego hiszpańskiego producenta znane są przede wszystkim z niezwykłej precyzji, wydajności oraz bezawaryjności. To profesjonalny sprzęt dla najbardziej wymagających klientów.

Nadziewarka do kiełbas elektryczna Mainca to urządzenie o bardzo dużej funkcjonalności. Dostarczana jest z kilkoma lejkami, o różnej wielkości. Dzięki temu możliwe jest robienie kiełbasy o różnorodnej średnicy.

Atutem oferowanych przez nas elektrycznych maszynek do kiełbasy jest także to, że tłok, w jakie są wyposażone, jest łatwy do zdemontowania. Dzięki temu jego czyszczenie jest bardzo wygodne.

 

Bogaty wybór narzędzi i akcesoriów masarskich od EVA-TEC

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty pozostałych maszyn i artykułów masarskich oraz rzeźniczych. Znajdują się w niej profesjonalne urządzenia do wyrobu wędlin i mięsa oraz wiele innych. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo specjalistów EVA-TEC.