sale-offer
sale-offer1

Roboty planetarne wielofunkcyjne

Jest 4 produktów

W restauracjach, barach i stołówkach podstawą wyposażenia jest sprzęt kuchenny: roboty planetarne, cuttery, wilki do mielenia mięsa czy szatkownice, które przyspieszają obróbkę produktów. Wielofunkcyjny robot kuchenny to też sposób na redukcję ilości sprzętów w kuchni.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Profesjonalny robot kuchenny do gastronomii

Roboty kuchenne wielofunkcyjne nie są nowością, kiedyś popularne, po latach wracają na profesjonalne kuchnie. Mocny napęd, przystawki: szatkownica, dzieża do mieszania ciasta, wilk, steaker do rozbijania mięsa, cutter do miksowania i mieszania to najważniejsze z konfiguracji.

Głównym atutem robotów wielofunkcyjnych jest oszczędność miejsca, ale to właśnie większe kuchnie wybierają je najczęściej.. Wydajność i specyfika pracy pozwalają na pełne wykorzystanie ich możliwości. Zaletą niektórych urządzeń wielofunkcyjnych jest ich mobilność, dzięki podstawom jezdnym, można przemieszczać napęd do odpowiedniej sekcji produkcyjnej,

Wielofunkcyjne roboty kuchenne

Szukasz sprzętu, który zaspokoi podstawowe potrzeby jak siekanie, ugniatanie, mieszanie, mielenie i szatkowanie? Zapoznaj się z ofertą Robot Coupe z serii R, jak R 301 czy R 501. Najmniejszy model z serii R 211XL, przeznaczony jest na kuchnię wydającą ok. 50 posiłków, a największy model Robot Coupe R752 V.V już do 600 posiłków. Szukasz urządzenia z większą ilością przystawek? Zobacz modele AlexanderSolia jak mniejszy M6, większe produkcyjne M 50, lub znane od lat polskie napędy wieloczynnsoćiowe Spomasz Nakło NMK.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!