sale-offer
sale-offer1

Mieszałki do mięsa, farszu i kiełbasy Mainca

Jestes 1 produkt

Mieszałka do mięsa czy farszu to jedno z niezbędnych urządzeń, stanowiących wyposażenie zakładów związanych z przetwórstwem mięsnym i spożywczym, większych firm cateringowych czy kuchni zajmujących się produkcją spożywczą na dużą skalę. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje mieszalnik do mięsa wykonany ze stali nierdzewnej, produkowany zgodnie z najwyższymi standardami, który przez lata będzie służył swą funkcjonalnością, wpływając na ergonomię pracy. Sprawdź, jakie akcesoria i maszyny masarskie oferuje nasz sklep i wybierz rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Twojego biznesu.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Mieszarki do mięsa marki Mainca

Pojemna i wydajna mieszarka, dzięki rotacyjnie pracującym łopatkom, pozwala nie tylko wymieszać dużą ilość produktów mięsnych czy przypraw, ale również przygotować sałatkę lub farsz do kiełbas oraz wędlin. Elektryczne mieszadło Mainca świetnie sprawdzi się zatem jako mieszarka do farszu, mieszarka do kiełbasy, a także jako marynator lub masownica.

Mieszałka do mięsa i farszu posiada łopaty, które obracają się w przód oraz w tył, umożliwiając dokładne mieszanie produktu. Specjalna konstrukcja mieszałki do mięsa umożliwia wyeliminowanie powietrza przy przygotowaniu pożywienia - jest to szczególnie istotne przy produkcji suszonych kiełbas dojrzewających. Mieszalnik do mięsa marki Mainca charakteryzuje się dobrą absorpcją wody, dzięki czemu uzyskane wyroby zyskują jednolitą strukturę farszu, cenioną przy produkcji wyrobów o konsystencji emulsyjnej.

Pewny wybór, czyli profesjonalne mieszałki do mięsa i farszu

Hiszpańska marka Mainca od wielu lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości urządzeń wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłu mięsnego. Mieszarki do farszu zaprojektowane zostały zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Solidna i wytrzymała konstrukcja z wysokiej jakości stali nierdzewnej, sprawia, że mieszarka do kiełbasy czy farszu gwarantuje bezawaryjną pracę w bezpiecznych warunkach. Mieszałka do mięsa marki Mainca posiada części robocze bardzo łatwe w demontażu oraz utrzymaniu czystości. Mieszalniki do mięsa mogą funkcjonować zarówno przy całkowicie, jak i częściowo zapełnionej komorze.

EVA-TEC - fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego wyposażenia do masarni

Doświadczeni fachowcy z hurtowni gastronomicznej EVA-TEC służą wsparciem na każdym etapie dokonywania zakupu. Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej mieszałki do mięsa, a może interesują Cię także maszyny masarskie, takie jak nadziewarki, wilki lub inne? W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pomożemy Ci wybrać mieszalnik do mięsa oraz każde inne urządzenie, będące optymalnym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu oraz artykułów rzeźniczych, z którymi profesjonalnie wyposażysz sklep masarski, zakład przetwórstwa mięsnego czy zaplecze gastronomiczne.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!