sale-offer
sale-offer1

Mieszałki do mięsa, farszu i kiełbasy Mainca

Jestes 1 produkt

Wśród bogatej oferty urządzeń do zakładów związanych z przetwórstwem mięsnym i spożywczym znajdują się maszyny do mieszania produktów spożywczych.Mieszarka do farszu czy mieszałka do mięsa marki Mainca to niezbędne wyposażenie masarni, większych firm cateringowych, czy kuchni zajmujących się większą produkcją spożywczą. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz najwyższe standardy produkcji zapewniają lata bezproblemowej, bezpiecznej i ergonomicznej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów masarskich dostępnych w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym EVA-TEC.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Mieszarki do mięsa marki Mainca

Pojemne oraz wydajne mieszarki do farszu doskonale sprawdzą się jako wyposażenie zakładu związanego z przemysłem mięsnym, hotelu czy cateringu. Dzięki rotyczyjnie pracującym łopatkom można nie tylko wymieszać dużą ilość produktów mięsnych czy przypraw, ale również przygotować sałatkę lub farsz do kiełbas oraz wędlin. Elektryczne mieszadło Mainca świetnie sprawdzi się również jako marynator lub masownica.

Odpowiednio rotujące łopaty, które obracają się w przód oraz w tył, umożliwiają dokładne mieszanie farszu. Specjalna konstrukcja narzędzia umożliwia wyeliminowanie powietrza przy przygotowaniu mięsa - jest to szczególnie istotne przy produkcji suszonych kiełbas dojrzewających. Mieszarki od Mainca charakteryzują się dobrą absorpcją wody, dzięki której uzyskane wyroby zyskują jednolitą strukturę farszu, cenioną przy produkcji wyrobów o konsystencji emulsyjnej.

Hiszpańska marka Mainca od wielu lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości urządzeń wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłu mięsnego. Mieszalniki do farszu zaprojektowane zostały zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Solidna i wytrzymała konstrukcja mieszarek wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest gwarancją bezawaryjnej pracy przeprowadzonej w bezpiecznych warunkach. Części robocze mieszarki są bardzo łatwe w demontażu oraz utrzymaniu czystości. Urządzenie może funkcjonować zarówno przy całkowicie, jak i częściowo zapełnionej komorze.

EVA-TEC - fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego wyposażenia do masarni

Doświadczeni fachowcy EVA-TEC służą wsparciem na każdym etapie dokonywania zakupu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Razem wybierzemy rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadać potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu oraz artykułów rzeźniczych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość oferowanych produktów oraz świadczonych przez nas usług.