sale-offer
sale-offer1

Urządzenia gastronomiczne dla branż

Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • Wyposażenie sklepów mięsnych

  W naszej ofercie profesjonalnych urządzeń i akcesoriów dla przemysłu mięsnego znajduje się kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego i nie tylko. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu najbardziej cenionych producentów, m.in. Bizerba, Ma-Ga. Retigo czy Mainca. Oferowane przez nas wyposażenie sklepów mięsnych to produkty najwyższej jakości – bezawaryjne, niezawodne, wytrzymałe, wydajne. Co ważne, są one dostępne w sklepie internetowym EVA-TEC w atrakcyjnych cenach - sprawdź nasz asortyment!

 • Wyposażenie masarni

  Poszukujesz profesjonalnego wyposażenia dla przemysłu mięsnego? Maszyny masarskie od EVA-TEC to nowoczesne urządzenia renomowanych marek - Dick, Bizerba, HENDI, Ma-Ga, Mainca. W ofercie znajdziesz wszystkie narzędzia i urządzenia stanowiące niezbędne wyposażenie masarni, sklepów mięsnych oraz innych zakładów przetwórstwa mięsnego. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania, gwarantujące wysoką jakość wykonania, bezawaryjność oraz dużą wydajność. Poznaj urządzenia, dzięki którym praca w Twojej firmie będzie bardziej efektywna i komfortowa.

 • Wyposażenie cukierni

  Sklep internetowy Eva-Tec w swojej ofercie posiada profesjonalne i niezbędne wyposażenie kawiarni. Dostępne wyposażenie gastronomiczne to artykuły wysokiej jakości, cechujące się solidnym wykonaniem oraz designerskim wyglądem. W katalogu sklepu, sprzęt do cukierni dzieli się na takie kategorie produktowe, jak na przykład syfony do bitej śmietany, miksery, formy silikonowe, mieszarki do ciasta i wiele innych. Firma Eva-Tec oferuje sprzęt do kawiarni, który każdy klient dopasuje do swoich indywidualnych preferencji takich jak wymiary czy wygląd zewnętrzny. Oferowane wyposażenie cukierni przyda się podczas przygotowywania ciast oraz lodów. Ponadto, Eva-Tec jako jeden z nielicznych sklepów gastronomicznych, może pochwalić się wieloma certyfikatami poświadczającymi współpracę z wiodącymi partnerami handlowymi w dziedzinie gastronomii.

 • Wyposażenie pizzerii
 • Wyposażenie kawiarni
 • Wyposażenie baru
 • Wyposażenie cateringowe
 • Wyposażenie kebaba