sale-offer
sale-offer1

Bemary gastronomiczne - grzewcze i cateringowe

Jest 54 produktów

Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu, bemary gastronomiczne dostępne w ofercie sklepu internetowego Eva-Tec to profesjonalne urządzenia, stanowiące podstawę wyposażenia każdej gastronomii. Dzięki wykorzystaniu pary wodnej, bemar grzewczy pozwala utrzymać wysoką temperaturę przygotowanych potraw, jednocześnie gwarantując, że jedzenie się nie przypali, a zastosowanie różnej wielkości pojemników pozwala podgrzewać kilka produktów naraz. Jakie jeszcze gwarantują korzyści?

Podkategorie

 • Stołowy

  Stawiasz na sprawdzone rozwiązania dla swojej gastronomii? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości bemary stołowe. Nasze elektryczne urządzenia grzewcze pozwalają na zachowanie ciepła potraw bez fizycznej możliwości ich przypalenia. W naszej ofercie dostępne są bemary stołowe gastronomiczne różnego rodzaju, między innymi: urządzenia bez kranika, z kranikiem, pojedyncze, podwójne, elektryczne i kociołki do zup. Zapraszamy!

 • Wolnostojący

  Poszukujesz funkcjonalnych rozwiązań do swojej gastronomii? Sklep internetowy Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary wolnostojące, które pozwalają na podgrzanie i utrzymanie dania w cieple. To profesjonalne urządzenia grzewcze, które zapobiegają przypalaniu się dań. W naszej ofercie znajdziesz bemary wolnostojące gastronomiczne w wielu wariantach, spośród których z łatwością wybierzesz urządzenie dostosowane do potrzeb Twojego lokalu.

 • Jezdny

  Praktyczne i profesjonalne urządzenia gastronomiczne? Sklep internetowy Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary jezdne elektryczne i niezależnie ogrzewane. Nasze urządzenia grzewcze wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich narożniki są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Przekonaj się, jakie jeszcze korzyści zapewnia ich użytkowanie!

 • Specjalne

  Wózki bemarowe Lozamet, dostępne w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC to przydatne wyposażenie gastronomiczne, ułatwiające pracę w restauracji, szpitalu, DPS-ie. Te urządzenia grzewcze to akcesoria na kółkach, dzięki którym jeszcze prościej rozwieziesz i wydasz ciepłe posiłki. Są idealne do utrzymywania stałych temperatur potraw w momentach, w których trzeba wydać dużą liczbę posiłków naraz. Dzięki nim zadbasz o smak wydawanych potraw, a także o komfort jedzenia swoich gości. W sklepie online EVA-TEC znajdziesz wysokiej klasy bemary gastronomiczne wielokomorowe. Część wózków bemarowych posiada niezależne ogrzewanie komór, co znacznie zwiększa możliwości dostosowania temperatury do serwowanego dania.

na stronie
1 - 30 z 54
1 - 30 z 54

Niezawodne bemary gastronomiczne

Bemary, jakie oferuje nasza hurtownia gastronomiczna wykonane są ze stali nierdzewnej i charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością, a także atrakcyjną ceną. Przystosowane do standardowych pojemników GN, bemary grzewcze są również łatwe w utrzymaniu czystości. W naszej ofercie dostępne są podgrzewacze stołowe:

 • w wersji elektrycznej oraz na pastę lub paliwo,
 • modele wolnostojące, jezdne oraz specjalne.

Oferowane bemary gastronomiczne pochodzą od najlepszych producentów: HENDI, Lozamet, RedFox, RM Gastro czy Stalgast.

Postaw na bemary grzewcze w swoim lokalu

Elegancki bemar gastronomiczny sprawdzi się między innymi jako ozdoba stołu szwedzkiego w restauracji, hotelu lub na organizowanym przyjęciu czy w przypadku restauracji serwujących jedzenie na wagę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych urządzeń przemysłowych i artykułów przydatnych w wyposażeniu każdej gastronomii. Prowadzimy również stałą sprzedaż części zamiennych do bemarów występujących na polskim rynku.