sale-offer
sale-offer1

Bemary grzewcze, elektryczne, gastronomiczne i cateringowe

Jest 53 produktów

Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu, bemary gastronomiczne dostępne w ofercie sklepu internetowego Eva-Tec to profesjonalne urządzenia, stanowiące podstawę wyposażenia każdej gastronomii. Ich zastosowanie w kuchni stało się niemal niezbędne, ze względu na ich wysoką funkcjonalność i ułatwienie pracy.

Podkategorie

 • Bemary stołowe

  Stawiasz na sprawdzone rozwiązania dla swojej gastronomii? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości bemary stołowe. Nasze elektryczne urządzenia grzewcze pozwalają na zachowanie ciepła potraw bez możliwości ich przypalenia. Sprawdź, co oferuje nasza hurtownia gastronomiczna!

 • Bemary wolnostojące

  Poszukujesz funkcjonalnych rozwiązań do swojej gastronomii? Sklep internetowy Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary wolnostojące, które pozwalają na podgrzanie i utrzymanie dania w cieple oraz zapobiegają przypalaniu się dań. Poznaj bemary wolnostojące, czyli obowiązkowe wyposażenie cateringu.

 • Bemary jezdne

  Praktyczne i profesjonalne urządzenia gastronomiczne? Sklep online Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary jezdne elektryczne i niezależnie ogrzewane. Nasze urządzenia grzewcze wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich narożniki są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości.

 • Wózki bemarowe

  Wózki bemarowe Lozamet, dostępne w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC to przydatne wyposażenie gastronomiczne, ułatwiające pracę w restauracji, szpitalu, DPS-ie. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba profesjonalnego, mobilnego sprzętu grzewczego do utrzymania temperatury potraw.

na stronie
1 - 30 z 53
1 - 30 z 53

Bemary gastronomiczne - zastosowanie i korzyści

Bemary gastronomiczne to jedne z najprostszych i najbardziej podstawowych urządzeń gastronomicznych. Bemar grzewczy to rodzaj podgrzewacza, w którym umieszcza się naczynia z potrawami. Dzięki wykorzystaniu pary wodnej, pozwala utrzymać wysoką temperaturę przygotowanych potraw, jednocześnie gwarantując, że jedzenie się nie przypali, a zastosowanie różnej wielkości pojemników pozwala podgrzewać kilka produktów naraz. Występuje w różnych odsłonach, wśród których możemy wyróżnić m.in.:

Bemary to niezastąpione w kuchni urządzenia, które pracują intensywnie przez cały czas funkcjonowania lokalu, czyli zwykle od rana do wieczora. Warto poświęcić czas na wybór odpowiedniego bemara grzewczego, który spełni wszystkie wymagania i będzie z powodzeniem służyć przez długie lata.
Są niezwykle przydatne jako wyposażenie cateringu lub jako wyposażenie kebaba. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne bemary elektryczne wyposażone w przyłącza elektryczne, dzięki czemu przez długi czas utrzymują ciepło i podgrzewają potrawy. W gastronomii często wykorzystywane są także wersje chłodnicze, które odpowiadają za zachowanie świeżości potraw, utrzymując ich niską temperaturę (sałatki, surówki, kanapki). Bardzo popularne są także bemary bufetowe, które dodatkowo wyposażone są w ladę.

Niezawodne bemary gastronomiczne

Modele, które oferuje nasza hurtownia gastronomiczna wykonane są ze stali nierdzewnej i charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością, a także atrakcyjną ceną. Przystosowane do standardowych pojemników GN, bemary grzewcze są również łatwe w utrzymaniu czystości. W naszej ofercie dostępne są podgrzewacze stołowe:

 • w wersji elektrycznej oraz na pastę lub paliwo,
 • modele wolnostojące, jezdne oraz specjalne.

Oferowane urządzenia pochodzą od najlepszych producentów: HENDI, Lozamet, RedFox, RM Gastro, Komat czy Stalgast.

Postaw na bemary grzewcze w swoim lokalu

Elegancki bemar gastronomiczny sprawdzi się między innymi jako ozdoba stołu szwedzkiego w restauracji, hotelu lub na organizowanym przyjęciu czy w przypadku restauracji serwujących jedzenie na wagę czy barów szybkiej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych urządzeń przemysłowych i artykułów przydatnych w wyposażeniu każdej gastronomii. Prowadzimy również stałą sprzedaż części zamiennych do bemarów występujących na polskim rynku. 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!