sale-offer
sale-offer1

Maszyny do mielenia mięsa gastronomiczne

Jest 112 produktów

Maszyny do mielenia mięsa pozwalają w szybki sposób przygotować potrawy bazujące na różnego typu mielonym mięsie. Często są stosowane również do mielenia sera, gotowanych warzyw czy maku. Wysoka precyzja pracy sprawia, że gotowy produkt ma idealną formę.

na stronie
1 - 30 z 112
1 - 30 z 112

Wyjątkowo wydajne maszyny do mielenia mięsa 

Profesjonalne maszynki do mielenia mięsa wyróżniają się wysoką wydajnością, zapewniając szybki przerób dużej ilości mięsa, dzięki czemu skutecznie optymalizują pracę. Oferujemy zarówno modele odpowiednie do małej, jak i dużej gastronomii oraz do profesjonalnych zakładów przetwórstwa mięsnego. W rozbudowanych lokalach doskonale sprawdzą się elektryczne maszynki do mielenia mięsa, przystosowane do ciągłej pracy. Wyposażenie gastronomiczne dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości sprzęty, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Edenox, Hendi, Ma-Ga, Mainca czy RM Gastro. którzy korzystając z wysokogatunkowych materiałów zapewniają komfort użytkowania przez wiele lat. Wśród naszej oferty znajduje się klasyczna maszynka gastronomiczna do mielenia, jak i wilki do mielenia mięsa z rozbudowanym systemem tnącym Unger. Oferujemy sprawdzone urządzenia do obróbki mechanicznej, w tym maszyny do mielenia mięsa w konkurencyjnych cenach.

Maszyny do mielenia mięsa oraz inny sprzęt dostosowany do potrzeb użytkowników

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC posiada szeroki asortyment produktów, będących wyposażeniem gastronomii, sklepów spożywczych czy zakładów przetwórstwa mięsnego. Maszynki do mielenia mięsa oraz inne urządzenia zostały maksymalnie przystosowane do potrzeb użytkujących. U nas znajdziesz:

Twój sprzęt jest uszkodzony lub przestał działać? Prowadzimy również profesjonalny serwis urządzeń oraz zajmujemy się sprzedażą części zamiennych sprzętu znanych producentów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami bądź usługami, zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!