sale-offer
sale-offer1

Wyposażenie zmywalni

Jest 322 produktów

Odpowiednie wyposażenie zmywalni nie tylko pozwala na spełnienie wymogów sanitarnych, ale również jest podstawą sprawnego działania każdej kuchni. Zmywalnia naczyń to ważne miejsce w każdej restauracji, gdzie higiena i efektywność są niezbędne do zachowania standardów sanitarnych i zapewnienia płynności pracy. 

Wyposażenie zmywalni dystrybuowane przez sklep internetowy Eva-Tec umożliwia profesjonalne zaopatrzenie lokalu gastronomicznego. Nasza gama produktów obejmuje różnorodne elementy wyposażenia zmywalni, od zmywarek gastronomicznych, po zmiękczacze do wody czy lampy owadobójcze przemysłowe. Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje wyposażenie zmywalni naczyń stołowych, które umożliwia utrzymanie najwyższych standardów higieny w każdym lokalu gastronomicznym.

Dostępne w ofercie zmywarki gastronomiczne, dzielą się na podkategorie. Oferujemy zmywarki przemysłowe do szkła, do garnków, zmywarki kapturowe do naczyń i wiele innych. Nasze wyposażenie zmywalni naczyń cechuje najwyższa jakość.

Wyposażenie gastronomiczne proponowane przez firmę Eva-Tec zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, a potwierdzeniem tego są produkty pochodzące od rekomendowanych producentów. Urządzenia zapewniają cichą pracę, są proste w obsłudze, a dodatkowo, większość z nich nie naraża na wysokie koszty eksploatacji czy zużycia wody. Dzięki tym sprzętom każdy lokal będzie można z łatwością utrzymać w czystości, spełniając wymogi sanepidu. Wszystkie produkty są nowe oraz solidnie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podkategorie

 • Zmywarki do szkła

  Zmywarki gastronomiczne do szkła stanowią ważny element wyposażenia profesjonalnego baru czy restauracji. Przyspieszają one proces zmywania oraz zapewniają idealną czystość i połysk szklanek, kieliszków czy kufli, co jest nieodzowne dla utrzymania wysokiej jakości serwisu. 

  Zmywarka barowa, to jedno z wielu niezbędnych urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Profesjonalne wyposażenie zmywalni pozwoli na utrzymanie w czystości m.in. szklanek oraz kieliszków. 

 • Zmywarki do naczyń

  Profesjonalna zmywarka do naczyń umożliwia utrzymanie w czystości lokalu zajmującego się przygotowywaniem i serwowaniem posiłków. Bez względu na to, jak duża przestrzeń została wyznaczona na zaplecze kuchenne w lokalu, wyposażenie zmywalni powinno być solidne i efektywne. Zmywarki gastronomiczne do naczyń dostępne w sklepie internetowym Eva-Tec gwarantują dużą wydajność pracy, przy niskich kosztach eksploatacji. Oferowane wyposażenie gastronomiczne posiada ułatwiające czyszczenie komory myjące oraz system pozwalający na wyparzanie naczyń. Zmywarko wyparzarka sprawdzi się podczas czyszczenia kubków, filiżanek, sztućców i innych akcesoriów kuchennych. Duża pojemność sprzętów pozwala na umycie sporej ilości naczyń w krótkim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Zmywarki kapturowe

  Zmywarki kapturowe do naczyń to fachowe wyposażenie zmywalni przeznaczone głównie do większych lokali, które wymagają sprzętu wydajnego i niezawodnego. Korzystanie z tego rodzaju sprzętów myjących, zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w lokalu gastronomicznym niezwykle łatwo i szybko. Dostępne w sklepie online Eva-Tec zmywarki gastronomiczne kapturowe pochodzą od znanych producentów, np. HENDI, RED FOX, LOZAMET, ASBER, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania produktów. Sklep Eva-Tec swoim klientom zapewnia sprzęty w atrakcyjnych cenach. Pełne zabezpieczenie serwisowe daje pewność długoletniej eksploatacji. Dzięki solidnemu wykonaniu, wyposażenie gastronomiczne będzie służyć długi czas, ułatwiając przy tym zachowanie w lokalu porządku i czystości. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

 • Zmywarki do garnków

  Sklep gastronomiczny Eva-Tec oferuje szeroki wybór sprzętów, takich jak profesjonalne wyposażenie zmywalni. Dostępne w hurtowni zmywarki gastronomiczne do garnków, pojemników GN oraz akcesoriów kuchennych, idealnie sprawdzą się w restauracjach oraz kawiarniach. Odpowiednie wyposażenie gastronomiczne ułatwi czyszczenie i wyparzanie dużej ilości naczyń w krótkim czasie. Proponowane sprzęty zostały wykonane z nierdzewnych materiałów. Ponadto, praktycznie każda zmywarka gastronomiczna została zaopatrzona w systemy minimalizujące zużycie wody, energii oraz środków do czyszczenia, zapewniając przy tym wysoką wydajność mycia. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem od renomowanych producentów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz solidne i niezawodne produkty.

 • Płyny do zmywarek

  Sklep internetowy Eva-Tec w swojej ofercie posiada niezbędne wyposażenie gastronomiczne, w tym środki do zmywarek, myjące oraz nabłyszczające. Dostępne płyny do zmywarek to produkty najwyższej jakości, które są odpowiedzialne m.in. za dokładne czyszczenie, wysychanie, oraz nabłyszczanie naczyń. W katalogu sklepu znajdują się także odkamieniacze do zmywarek gastronomicznych, które czyszczą urządzenia z kamienia wapiennego oraz osadów mineralnych. Firma Eva-Tec oferuje wyposażenie zmywalni, które zalecane jest do stosowania w restauracjach, kawiarniach oraz wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Oferowane płyny do zmywarek gastronomicznych idealnie usuwają nawet bardzo silne zabrudzenia, nie niszcząc przy tym sprzętów i najdelikatniejszych naczyń.

 • Kosze do zmywarek

  Nasz sklep online Eva-Tec zajmuje się dystrybucją profesjonalnych sprzętów oraz produktów, do których zalicza się także różnego rodzaju wyposażenie zmywalni. Odpowiednie wyposażenie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lokalu gastronomicznego. W naszym asortymencie znajdują się kosze do zmywarek, które umożliwiają szybsze oraz bezpieczniejsze mycie dużej ilości naczyń. Wszystkie kosze do zmywarek gastronomicznych zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów i są dostępne w atrakcyjnych cenach. Dostępne w sklepie internetowym Eva-Tec wyposażenie gastronomiczne jest przeznaczone głównie do użytku w cukierniach oraz restauracjach i zapewnia naczyniom bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne.

 • Baterie prysznicowe

  Sklep internetowy Eva-Tec zajmuje się dystrybucją i sprzedażą sprzętów gastronomicznych. Nasz asortyment jest niezwykle zróżnicowany i oferujemy m.in. baterie prysznicowe, a także inne, profesjonalne wyposażenie zmywalni. W katalogu znajdują się baterie natryskowe, które umożliwiają przepływ wody w dużych ilościach, a także pod dużym ciśnieniem. Wyposażenie gastronomiczne Eva-Tec charakteryzuje się wysokogatunkowymi materiałami użytymi do produkcji oraz solidnym wykonaniem. Dostępne produkty w sklepie online są możliwe do nabycia od różnych producentów, takich jak HENDI lub REDFOX. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem, w którym z pewnością każdy klient znajdzie zadowalające go artykuły.

 • Zmiękczacze do wody

  Odpowiednie zmiękczacze do wody potrafią skutecznie ochronić zmywarki piece konwekcyjno-parowe, czy też ekspresy do kawy, przed powstawaniem osadów z kamienia. W każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym, tego rodzaju wyposażenie zmywalni powinno się znaleźć. Uzdatniacze do wody oferowane przez sklep Eva-Tec zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją solidnego wykonania i długotrwałego użytkowania. Każdego rodzaju odkamieniacz do wody jest dostępny w wielu modelach i pojemnościach. W asortymencie sklepu online można znaleźć najistotniejsze wyposażenie gastronomiczne, które jest niezbędne przy częstym użytkowaniu takiego sprzętu jak chociażby zmywarka. Sprawdzony i wytrzymały sprzęt od Eva-Tec zapewni wiele lat bezproblemowej pracy.

 • Sterylizatory

  Sklep gastronomiczny Eva-Tec oferuje szeroki wybór sprzętów, takich jak kompleksowe wyposażenie zmywalni. Dostępne w ofercie sterylizatory do jaj i noży, idealnie sprawdzą się w restauracjach. Profesjonalne wyposażenie gastronomiczne ułatwi wyparzanie dużej ilości jaj w krótkim czasie. Oferowane wyparzacze do jaj zostały wykonane z nierdzewnych materiałów. Proponowane przez nasz sklep naświetlacze do jaj, jednorazowo mogą dezynfekować nawet 30 sztuk, a ponadto zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem UV. Odpowiedni sterylizator jest niezbędny w każdej kuchni, w tym szkolnej, hotelowej oraz restauracyjnej. Zachęcamy do zapoznania się ze sprzętem pochodzącym od renomowanych producentów. Gwarantujemy niezawodne produkty oraz atrakcyjne ceny.

 • Lampy owadobójcze

  Lampy owadobójcze pozwalają skutecznie pozbyć się uciążliwych owadów w miejscach, gdzie ich kontakt z żywnością jest szczególnie niewskazany. Doskonale sprawdzają się w kuchniach gastronomicznych oraz miejscach zajmujących się produkcją żywności. Stanowią zarówno niezbędne wyposażenie zmywalni, kuchni, jak i sal, gdzie serwowane jest jedzenie, są niezawodne także w przypadku lokali, które posiadają miejsca dla gości na zewnątrz. Zapewniają higienę podczas przygotowywania posiłków oraz komfort pracy i pobytu klientów w danym miejscu. Lampy na muchy dostępne w sklepie internetowym Eva-Tec to modele o różnej mocy promieniowania UV-A i o różnym zasięgu, co pozwala wybrać lampę odpowiednio do wielkości i potrzeb lokalu. W naszej ofercie znajdują się lampy na komary i inne owady, a także pozostałe wyposażenie gastronomiczne od renomowanych producentów. Zapraszamy!

 • Kosz na śmieci, popielniczki
 • Młynki Koloidalne
 • Uzdatnianie wody
 • Stacja dezynfekcji rąk
 • Akcesoria HACCP
na stronie
1 - 30 z 322
1 - 30 z 322

Profesjonalne wyposażenie zmywalni naczyń stołowych

Zmywalnia naczyń stołowych powinna być wyposażona w produkty najwyższej jakości. Wszystkie elementy wyposażenia zmywalni powinny spełniać wygoni sanitarne. Dodatkowo elementy wyposażenia zmywalni, dostępne w naszej ofercie gwarantują szybkość i dokładność zmywania. 

Oprócz urządzeń higienicznych do zmywalni oferujemy także: baterie gastronomiczne, kosze do zmywarek gastronomicznych czy sterylizatory gastronomiczne.  To kompleksowe rozwiązania dla każdej zmywalni — od małych kuchni w kawiarniach po duże zmywalnie dla gastronomii.

Znakomite urządzenia higieniczne dla gastronomii

Nasze sprawdzone urządzenia higieniczne są wybierane przez profesjonalistów w branży gastronomicznej. Mając na uwadze bezpieczeństwo i higienę, zdajemy sobie sprawę, jak ważne, dla każdej zmywalni naczyń stołowych jest wyposażenie, które spełni wszystkie oczekiwania. Inwestycja w profesjonalne urządzenia i akcesoria zmywalni to podstawa dla zachowania wysokiej higieny i efektywności pracy w każdym lokalu gastronomicznym. Zapewnia to nie tylko zadowolenie klientów, ale i poprawia warunki pracy personelu.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!