sale-offer
sale-offer1

Wyposażenie zmywalni

Jest 293 produktów

Wyposażenie zmywalni dystrybuowane przez sklep internetowy Eva-Tec umożliwia profesjonalne zaopatrzenie lokalu gastronomicznego. Dostępne w ofercie zmywarki gastronomiczne, dzielą się na podkategorie. Oferujemy zmywarki do szkła, do garnków, zmywarki kapturowe do naczyń i wiele innych. Wyposażenie gastronomiczne proponowane przez firmę Eva-Tec zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak m.in.stal nierdzewna, a potwierdzeniem tego są produkty pochodzące od rekomendowanych producentów. Urządzenia zapewniają cichą pracę, są proste w obsłudze, a dodatkowo, większość z nich nie naraża na wysokie koszty eksploatacji czy zużycia wody. Dzięki tym sprzętom, każdy lokal będzie można z łatwością utrzymać w czystości, spełniając wymogi sanepidu. Wszystkie produkty są nowe oraz solidnie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podkategorie

 • Zmywarki do szkła

  Zmywarka barowa, to jedno z wielu niezbędnych urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Profesjonalne wyposażenie zmywalni pozwoli na utrzymanie w czystości m.in. szklanek oraz kieliszków. Oferta sklepu internetowego Eva-Tec obfituje w wyposażenie gastronomiczne, w którego skład wchodzi takie urządzenie jak zmywarka do szkła. Dostępne w hurtowni są sprzęty takich marek jak HENDI, RED FOX, ASBER, LOZAMET czy też REVOLUTION. Praktycznie każda zmywarka gastronomiczna do szkła została wyposażona w elektroniczne sterowanie dozownikiem z środkami myjącymi i płuczącymi, co przyczynia się do jeszcze wyższego poziomu czystości naczyń. W naszej ofercie znajdują się tylko urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów, zapewniając przy tym pełne zabezpieczenie serwisowe oraz dając gwarancje wieloletniej pracy zakupionego sprzętu. Wszelkie wyposażenie gastronomiczne jest nieskomplikowane w obsłudze, a dodatkowo energooszczędne.

 • Zmywarki do naczyń

  Profesjonalna zmywarka do naczyń umożliwia utrzymanie w czystości lokalu zajmującego się przygotowywaniem i serwowaniem posiłków. Bez względu na to, jak duża przestrzeń została wyznaczona na zaplecze kuchenne w lokalu, wyposażenie zmywalni powinno być solidne i efektywne. Zmywarki gastronomiczne do naczyń dostępne w sklepie internetowym Eva-Tec gwarantują dużą wydajność pracy, przy niskich kosztach eksploatacji. Oferowane wyposażenie gastronomiczne posiada ułatwiające czyszczenie komory myjące oraz system pozwalający na wyparzanie naczyń. Zmywarko wyparzarka sprawdzi się podczas czyszczenia kubków, filiżanek, sztućców i innych akcesoriów kuchennych. Duża pojemność sprzętów pozwala na umycie sporej ilości naczyń w krótkim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Zmywarki kapturowe

  Zmywarki kapturowe do naczyń to fachowe wyposażenie zmywalni przeznaczone głównie do większych lokali, które wymagają sprzętu wydajnego i niezawodnego. Korzystanie z tego rodzaju sprzętów myjących, zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w lokalu gastronomicznym niezwykle łatwo i szybko. Dostępne w sklepie online Eva-Tec zmywarki gastronomiczne kapturowe pochodzą od znanych producentów, np. HENDI, RED FOX, LOZAMET, ASBER, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania produktów. Sklep Eva-Tec swoim klientom zapewnia sprzęty w atrakcyjnych cenach. Pełne zabezpieczenie serwisowe daje pewność długoletniej eksploatacji. Dzięki solidnemu wykonaniu, wyposażenie gastronomiczne będzie służyć długi czas, ułatwiając przy tym zachowanie w lokalu porządku i czystości. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

 • Zmywarki do garnków

  Sklep gastronomiczny Eva-Tec oferuje szeroki wybór sprzętów, takich jak profesjonalne wyposażenie zmywalni. Dostępne w hurtowni zmywarki gastronomiczne do garnków, pojemników GN oraz akcesoriów kuchennych, idealnie sprawdzą się w restauracjach oraz kawiarniach. Odpowiednie wyposażenie gastronomiczne ułatwi czyszczenie i wyparzanie dużej ilości naczyń w krótkim czasie. Proponowane sprzęty zostały wykonane z nierdzewnych materiałów. Ponadto, praktycznie każda zmywarka gastronomiczna została zaopatrzona w systemy minimalizujące zużycie wody, energii oraz środków do czyszczenia, zapewniając przy tym wysoką wydajność mycia. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem od renomowanych producentów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz solidne i niezawodne produkty.

 • Płyny do zmywarek
 • Kosze do zmywarek
 • Baterie prysznicowe
 • Zmiękczacze do wody
 • Sterylizatory
 • Lampy owadobójcze
 • KOSZE NA ŚMIECI, POPIELNICE
na stronie
1 - 30 z 293
1 - 30 z 293