sale-offer
sale-offer1

Wędzarnie przemysłowe i gastronomiczne

Jest 13 produktów

Wędzarnie przemysłowe dostępne w naszej ofercie to praktyczne urządzenia, które świetnie sprawdzą się jako maszyny do wędzenia mięsa, kiełbas, wędlin, serów, ryb oraz do przygotowywania smacznych potraw o charakterystycznym, wędzonym zapachu. 

1 - 13 z 13
1 - 13 z 13

Łatwa obsługa wędzarni gastronomicznych

Proste w obsłudze wędzarnie gastronomiczne posiadają specjalną konstrukcję, która zapewnia odpowiednie zadymienie dań wewnątrz urządzenia. Profesjonalne wędzarnie przemysłowe - elektryczne i gazowe, zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym można użyć wędzarkę jako grill, piekarnik czy wolnowar. W ofercie sklepu z artykułami gastronomicznym EVA-TEC znajdują się solidnie wykonane urządzenia grzewcze, które mogą być również wykorzystane w celu przedłużenia trwałości niektórych potraw i nadaniu im zachęcającego aromatu.

Sprawdzony sprzęt do lokali gastronomicznych EVA-TEC

Komory wędzarnicze z naszej oferty ułatwiają pracę w kuchni oraz zapewniają smaczne posiłki. Wędzarnie z generatorem dymu i grzałką są wyjątkowo trwałe i funkcjonalne, dlatego można korzystać z nich przez długi czas. Nasza hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje najwyższej jakości sprzęt, z którego korzysta wiele punktów gastronomicznych. Znaleźć można u nas m.in. wyposażenie cateringu, pizzerii czy baru. Proponujemy niezawodny sprzęt, który umożliwia sprawną i efektywną pracę w kuchni. Prowadzenie własnej gastronomii nie jest rzeczą łatwą, natomiast profesjonalne urządzenia sprawiają, że przyrządzanie posiłków staje się proste i przyjemne. 

Duże doświadczenie pozwala nam na spełnienie potrzeb oraz wymagań naszych klientów - serdecznie zapraszamy do zakupów u nas. Zamów nasze wędzarnie przemysłowe oraz inne urządzenia, które są funkcjonalne i proste w obsłudze! Zapewniamy dobre ceny i sprawną dostawę.
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!