sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Szafy mroźnicze

Jest 25 produktów

Szafy mroźnicze umożliwiają szybkie mrożenie produktów oraz przechowywanie ich w niskich temperaturach. Mrożenie pozwala na przetrzymywanie produktów żywnościowych i jednoczesnym zachowaniu ich wartości odżywczych. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC poleca szafy mrożące oraz inne urządzenia chłodnicze, które doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach czy cukierniach. 

Podkategorie

 • EDENOX
 • STALGAST
 • HENDI

  Szafy mroźnicze Hendi umożliwiają przechowywanie żywności przez długi czas. Schowasz w nich mięso, ryby, warzywa, gotowe danie, lody czy desery. Szafy mrożące to niezbędny element wyposażenia w niemal każdym lokalu gastronomicznym. 

 • RED FOX

  Prezentujemy szafy mroźnicze RedFox - niezwykle funkcjonalne oraz wyróżniające się nowoczesnym designem. Urządzenia posiadają wydajny system chłodzenia - dzięki nim można przechowywać dużą ilość żywności przez dłuższy czas i nie ulegnie ona zepsuciu.

 • ASBER

  Szafy mroźnicze ASBER pozwolą Ci na przechowywanie dużej ilości produktów w bardzo niskiej temperaturze, dzięki czemu nie stracą one na świeżości. To urządzenia chłodnicze niezwykle użyteczne w lokalach gastronomicznych. 

 • RM GASTRO

  Szafy mroźnicze RM Gastro to duże udogodnienie w wielu punktach gastronomicznych. Dzięki nim masz szansę przechować żywność (warzywa, mięso, ryby, desery) przez dłuższy czas i nie straci ona świeżości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami naszych urządzeń.

1 - 25 z 25
1 - 25 z 25

Nowoczesne szafy mrożące

Dobierając sprzęt do lokalu gastronomicznego, należy zwracać uwagę na jakość oraz funkcjonalność urządzeń. Szafy mroźnicze z naszej oferty są nowoczesne i posiadają szereg udogodnień. Korzystając z nich masz gwarancję zachowania świeżości produktów przez dłuższy czas. Polecamy również szafy mroźnicze przeszklone, mogące posłużyć jako ekspozycja i zachęcać klientów do kupna posiłków. Masz pytania odnośnie zamówienia z naszej hurtowni EVA-TEC? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - chętnie odpowiemy oraz doradzimy w wyborze produktów.

Solidna konstrukcja szaf mroźniczych

Szafy mroźnicze posiadają solidną konstrukcję, ponadto wykonano je z wysokiej jakości materiałów - to sprawia, że można korzystać z nich przez długi czas. Łatwo utrzymać je w czystości i są wygodne w użytkowaniu. 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie do różnych lokali gastronomicznych, takie jak:

A może Twoje urządzenia wymagają naprawy? Prowadzimy również profesjonalny serwis sprzętu, zamówić można u nas części zamienne do popularnych urządzeń

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych szaf mroźniczych, znaleźć można u nas także stoły mroźnicze oraz szafy chłodnicze. Wybierz to, co najbardziej odpowiada potrzebom Twojego lokalu gastronomicznego! Nasze produkty oferowane są w konkurencyjnych cenach. 
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!