sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Maszyny wieloczynnościowe w gastronomii

Jest 27 produktów

Na uniwersalne maszyny gastronomiczne składa się napęd wieloczynnościowy wraz z różnego rodzaju przystawkami. To właśnie przystawki odpowiadają za szerokie możliwości wykorzystania tego typu urządzeń. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje szeroki wybór przystawek, dzięki którym maszyna kuchenna wieloczynnościowa będzie przydatna podczas przygotowywania różnego rodzaju dań mięsnych, warzywnych, wypieków i innych. W naszym asortymencie znajdziesz przystawki oraz napęd renomowanych producentów Spomasz Nakło i Hendi, dzięki którym praca w Twoim lokalu stanie się wygodna i bardziej efektywna.

1 - 27 z 27
1 - 27 z 27

Szeroki wybór przystawek do uniwersalnych maszyn gastronomicznych

Maszyny gastronomiczne wieloczynnościowe zastępują wiele pojedynczych sprzętów. Dzięki temu pozwalają zaoszczędzić zarówno miejsce w kuchni, jak i pieniądze, jakie trzeba byłoby przeznaczyć na zakup osobnych urządzeń. Profesjonalne, uniwersalne maszyny gastronomiczne mogą zostać wyposażone w przystawki m.in. do:

  • rozdrabniania,
  • mielenia,
  • tarcia,
  • krojenia,
  • ubijania.

Ze względu na szeroką funkcjonalność, maszyny gastronomiczne wieloczynnościowe znajdują zastosowanie w wielu zapleczach kuchennych, zarówno rozbudowanych, jak i mniejszych lokali, restauracji czy stołówek.

Praktyczne rozwiązania dla gastronomii

Uniwersalne maszyny gastronomiczne to urządzenia, które usprawnią pracę Twojego lokalu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia oraz akcesoria wykonane z wysokiej klasy materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie. Dzięki oferowanym przystawkom każda maszyna kuchenna wieloczynnościowa sprawdzi się w profesjonalnej kuchni, serwującej różnorodne potrawy. Asortyment naszej hurtowni obejmuje także inne wyposażenie gastronomii - sprawdź propozycje od znanych producentów i wybierz niezawodne rozwiązania do swojego lokalu. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń oraz akcesoriów, a także służymy profesjonalnym wsparciem technicznym.