sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Akcesoria masarskie i wędliniarskie

Jest 8 produktów

Wysokiej jakości akcesoria masarskie dostępne w naszym sklepie internetowym umożliwiają kompleksowe wyposażenie zakładu przetwórstwa mięsnego. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem profesjonalnego sprzętu - niezbędnego wyposażenia każdej masarni i sklepu mięsnego. W naszej ofercie znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które są niezastąpione w codziennej pracy. Dostępne w naszej ofercie produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Zachęcamy do kontaktu - chętnie wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie do Twojego zakładu.

1 - 8 z 8
1 - 8 z 8

Akcesoria dla przemysłu mięsnego - szeroki wybór

Wśród oferowanych przez nas narzędzi, maszyn masarskich, urządzeń oraz artykułów rzeźniczych, znajdują się również akcesoria dla przemysłu mięsnego. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów od znanych i sprawdzonych producentów oraz specjalistów w branży mięsnej. W tej kategorii umieściliśmy m.in.:

  • siatkę do gotowania szynek w kotłach,
  • noże do nacinania skóry,
  • haki wędzarskie i haki rzeźnicze,
  • maszynki do zmiękczania mięsa
  • i inne.

Profesjonalne doradztwo od EVA-TEC

Zakupy w EVA-TEC to gwarancja wysokiej jakości oraz przystępnej ceny urządzeń i maszyn masarskich dostępnych w naszym sklepie internetowym. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości związanych z wyborem odpowiednich artykułów nasi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi. Służymy pomocą na każdym etapie składania zamówienia - pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania, które będzie spełniać wymagania i potrzeby stawiane przez przedsiębiorstwo. Ponadto, oferujemy kompleksowe usługi montażowe oraz serwisowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów masarskich niezbędnych w każdym zakładzie przetwórstwa mięsnego.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!