sale-offer
sale-offer1

Naleśnikarki gastronomiczne elektryczne

Jest 14 produktów

Naleśnikarki gastronomiczne umożliwiają szybkie i bezproblemowe przygotowanie naleśników. To doskonały pomysł na śniadanie i smakowite rozpoczęcie dnia! Za naleśnikami przepadają zarówno dzieci, jak i dorośli, dlatego warto skorzystać z najlepszej jakości naleśnikarek elektrycznych, które proponujemy. 

1 - 14 z 14
1 - 14 z 14

Z elektryczną naleśnikarką szybko przygotujesz pyszny posiłek

Naleśnikarki elektryczne posiadają żeliwne płyty, na których można smażyć bezpośrednio. Temperatura rozkłada się równomiernie na całej powierzchni płyty, dzięki czemu naleśniki są idealnie wysmażone. Profesjonalne naleśnikarki gastronomiczne to urządzenia, dzięki którym sprawnie i szybko przygotujesz dużą liczbę pysznych naleśników.

Różne modele naleśnikarek gastronomicznych

W zależności od modelu, naleśnikarki elektryczne mogą być wyposażone w szufladę do przechowywania gotowych placków, co zapobiegnie ich wystygnięciu. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma w swojej ofercie naleśnikarki elektryczne gastronomiczne w różnych wielkościach. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać maszynkę do naleśników, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. 

Naleśnikarki gastronomiczne renomowanych marek

Proponujemy naleśnikarki gastronomiczne oraz inne urządzenia grzewcze renomowanych marek m.in. Roller Grill, Bartsher, Hendi, czy Stalgast - to profesjonalny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Dzięki szerokiemu asortymentowi, możemy zaproponować wyposażenie przeznaczone dla różnych lokali. Jeżeli prowadzisz własną gastronomię, to u nas znajdziesz:

Rzetelna wiedza na temat wyposażenia lokali gastronomicznych, sprawia, że oferujemy wyłącznie najwyższej jakości naleśnikarki elektryczne gastronomiczne oraz inne urządzenia. Sprawna dostawa oraz profesjonalna obsługa to nasze kolejne atuty. Zapraszamy do składania zamówień!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!