sale-offer
sale-offer1

Części Do Urządzeń BERKEL

Jest 6 produktów

Nie ma nic bardziej irytującego niż brak dostępu do części zamiennych do urządzeń gastronomicznych. Zadbaj o sprawny sprzęt i kup części Berkel. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje urządzenia oraz komponenty zamienne, dzięki którym Twoja restauracja, sklep spożywczy będą funkcjonować bez zarzutu. W ofercie znajdują się części do krajalnic Berkel takie jak kamień gładzący, ostrze teflonowe oraz nóż do krajalnicy czy pasek przekładni. Berkel od 1898 roku produkuje wysokiej klasy krajalnice do wędlin i sera, które sprawdzają się w gastronomii.

1 - 6 z 6
1 - 6 z 6

Solidne części zamienne do urządzeń Berkel

Części zamienne Berkel charakteryzują się długoletnią wytrzymałością oraz funkcjonalnością, co ma kluczowe znaczenie w gastronomii. Wpływa na to precyzyjne wykonanie, o które dba marka Avery Berkel. Profesjonalny sprzęt i części zamienne do urządzeń Berkel znane są z wysokiej jakości, dlatego cieszą się popularnością wśród restauratorów oraz właścicieli sklepów mięsnych. Zastanawiasz się, gdzie kupić części zamienne do urządzeń gastronomicznych, jeśli dojdzie do awarii. Hurtownia EVA-TEC dba o zabezpieczenie klientów w takiej sytuacji.

Części do urządzeń i usługi serwisowe

Hurtownia EVA-TEC to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz certyfikaty handlowo-serwisowe od największych producentów urządzeń. Zapewniamy dostęp do części Berkel w konkurencyjnych cenach oraz serwis obsługiwany przez profesjonalnych pracowników. Skonsultuj się z nami, jeśli potrzebujesz fachowej porady.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!