sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:
Producent

Lodówki na napoje - chłodziarki

Jest 4 produktów

Lodówki na napoje umożliwiają chłodzenie produktów oraz ich wyeksponowanie. To urządzenia chłodnicze pełniące funkcję witryn. Można wykorzystać je w sklepie, restauracji czy barze. Odpowiednio schłodzone napoje to kwestia, o którą warto zadbać, jeżeli prowadzimy własny punkt gastronomiczny. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas produktami!

Podkategorie

  • IGLOO

    Szukasz rozwiązań do chłodzenia i ekspozycji napojów w sklepie lub lokalu gastronomicznym? Projektowane przez IGLOO lodówki do napojów to sprzęt najwyższej jakości, warty uwagi zarówno ze względu na funkcjonalność, jak i estetykę. W naszej hurtowni gastronomicznej znajdziesz chłodziarki na napoje IGLOO, które zapewniają wysoki standard chłodzenia i przyciągają uwagę klientów do eksponowanych towarów.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Lodówki na napoje z szeregiem udogodnień

Chłodziarki do napojów EVA-TEC posiadają wiele funkcji, dzięki którym możemy liczyć na niezawodne działanie urządzeń oraz efektowne wyeksponowanie produktów. Sprawdzą się jako lodówki sklepowe na napoje, będą dobrze służyć również w restauracjach i barach. Lodówki do napojów z naszej oferty są podświetlane, co pozwala na doskonałe zaprezentowanie tego, co znajduje się w środku. Chłodziarki na napoje nie wymagają szczególnej obsługi - sprowadza się ona do wyboru odpowiedniej temperatury. Interesują Cię małe czy duże szafki na napoje? Sprawdź naszą ofertę, by wybrać coś dla siebie. Polecamy nasze szklane szafy na napoje, które zamówić można w wyjątkowo korzystnych cenach!

Wyposaż swój lokal z hurtownią EVA-TEC

W naszym asortymencie znaleźć można nie tylko chłodziarki sklepowe do napojów, ale również profesjonalne wyposażenie do różnych punktów gastronomicznych. Oferujemy:


Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC dostosowuje sprzęt do potrzeb użytkujących, dlatego mamy tak wielu zadowolonych klientów. Ponadto zajmujemy się serwisowaniem sprzętu oraz sprzedajemy części zamienne do różnych urządzeń. Wiemy, jak ważny dla osób działających w branży gastronomicznej jest sprawnie działający sprzęt, dlatego oferujemy produkty oraz serwis na najwyższChcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!