sale-offer
sale-offer1

Maszyny ostrzące do masarni

Jest 4 produktów

Maszyna ostrząca do noży to nieodzowny element wyposażenia każdej masarni. Dobrze naostrzony nóż jest podstawą pracy osoby zajmującej się profesjonalnym wyrobem wędlin czy podczas rozbioru mięsa. Maszyny ostrzące mają również zastosowanie w sklepach mięsnych, gwarantując zawsze ostre narzędzie pracy.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się maszyny ostrzące do masarni renomowanej marki DICK. Sprzęt masarski i gastronomiczny tego producenta to połączenie niezawodności i wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Akcesoria i wyposażenie rzeźnicze marki DICK są cenione przez przedstawicieli przemysłu mięsnego na całym świecie.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Profesjonalna maszyna ostrząca do masarni dostępna dla każdego

Oferowane przez nas maszyny ostrzące do masarni są bardzo proste w obsłudze. Szkolenie z ich obsługi zajmie pracownikowi niewiele czasu.

Co ważne, znajdujące się w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC ostrzałki do noży spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. To najwyższej jakości sprzęt do profesjonalnych masarni.

Przedstawicielom branży mięsnej polecamy także maszynkę ostrzącą taśmową. To nowoczesne urządzenie o zwartej i kompaktowej budowie, które wyróżnia się między innymi bezwibracyjną pracą. Dzięki temu jest bardzo ciche. Maszynka posiada gumowe stopki, które zapewniają stabilność podczas pracy.

 

Profesjonalny serwis maszyn ostrzących do masarni

Nasza oferta obejmuje również profesjonalny serwis maszyn ostrzących do masarni. Świadczymy usługi z zakresu serwisu:

  • gwarancyjnego,
  • pogwarancyjnego.

Wszelkie naprawy wykonywane są przez nasz własny autoryzowany serwis EVA-TEC. Możemy się pochwalić autoryzacjami serwisowymi i certyfikatami od najlepszych dostawców sprzętu gastronomicznego.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych narzędzi i artykułów masarskich. Asortyment EVA-TEC jest na tyle bogaty, że pozwala w sposób kompleksowy wyposażyć masarnię oraz sklep mięsny.