sale-offer
sale-offer1

Szatkownice gastronomiczne

Jest 313 produktów

Szatkownice gastronomiczne służą do szatkowania i tarcia  warzyw, owoców i żółtego sera. Są dobrym rozwiązaniem do każdej placówki, która zajmuje się przygotowywaniem dużej ilości jedzenia. Nasza hurtownia gastronomiczna proponuje najwyższej jakości i trwały sprzęt, który gwarantuje wydajną pracę.

na stronie
1 - 30 z 313
1 - 30 z 313

Szatkownica do warzyw gastronomiczna – nasze propozycje

Szatkownice elektryczne do warzyw skracają czas przygotowywania posiłków. Dzięki nim nie trzeba przeznaczać czasu na krojenie i szatkowanie warzyw czy owców. Tego rodzaju sprzęt sprawdzi się idealnie jako wyposażenie baru, wyposażenie cateringu, pizzerii czy wyposażenie przetwórstwa warzyw i owoców. W Eva-Tec znajdziesz szatkownice do warzyw firm takich jak:

  • Hendi;
  • Ma-Ga;
  • Alexandersolia;
  • Hallde;
  • Robot Coupe;
  • Sammic.

Szatkownice do warzyw elektryczne od Eva-Tec – cechy

Szatkownice do warzyw elektryczne i przeznaczone do wykorzystania przemysłowego od Eva-Tec to najwyższa jakość. Znajdziesz u nas sprzęty wykonane z wytrzymałych materiałów takich jak stal nierdzewna i ABS. Dzięki temu wiesz, że kupujesz przemysłowe szatkownice do warzyw, które będą służyły naprawdę długo. Dodatkowo wszystkie sprzęty mają możliwość zamontowania różnych tarcz, dzięki którym możesz ciąć produkty w kostkę, plastry, wiórki czy miazgę oraz zetrzeć ser lub ziemniaki. Dostępne szatkownice mają również różną wydajność. Znajdziesz więc sprzęt zarówno do małej placówki przedszkolnej  jak i większej kuchni przemysłowej. Elektryczne szatkownice do warzyw mieszczą produkty w całości. Nie musisz ich nawet przekrawać przed włożeniem do maszyny. 

Zapraszamy do zakupów!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!