sale-offer
sale-offer1

Rożna gastronomiczne na kurczaki

Jest 3 produktów

Rożna na kurczaki są często podstawowymi urządzeniami na wyposażeniu lokali gastronomicznych. Popularne punkty serwujące pysznego kurczaka z rożna coraz częściej powracają na gastronomiczną mapę Polski. W ofercie Eva-tec znajdują się profesjonalne opiekacze i rożna gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. 

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

Rożna na kurczaki zapewniające idealne wypieczenie

Gastronomiczne rożna do kurczaków posiadają przejrzystą szybę wykonana ze szkła hartowanego oraz oświetlenie wewnętrzne, co gwarantuje świetną ekspozycję grillowanego mięsa. Elektryczne silniki obracają opiekane produkty tak, aby zapewnić równomierne wypieczenie. W naszym asortymencie znajdują się rożna gastronomiczne elektryczne i gazowe o zróżnicowanej wielkości, które pomieszczą w zależności od modelu do 6, 10, 15 lub 20 kurczaków. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma w swojej ofercie rożna na kurczaki, dzięki którym można szybko przygotować przepyszny posiłek. 

Rożna na kurczaki i inne urządzenia najlepszych producentów

Przedstawiamy rożna gastronomiczne od najlepszych producentów - solidnie wykonane oraz bardzo trwałe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty artykułów gastronomicznych w korzystnych cenach. Niezawodne rożna na kurczaki EVA-TEC pozwolą Ci przyrządzić aromatyczne dania, które będą cieszyć podniebienie! Smak kurczaka z rożna jest niepowtarzalny, a dzięki naszym urządzeniom można przygotować dużą liczbę posiłków w wygodny sposób.
Jeśli prowadzisz własny punkt gastronomiczny, to dobrze trafiłeś - w ofercie mamy wyposażenia do różnego rodzaju lokali gastronomicznych:

Profesjonalny sprzęt to podstawa w miejscach, gdzie podawane jest jedzenie. Zaufało nam wielu klientów, ponieważ oferujemy najwyższej jakości rożna na kurczaki oraz inne urządzenia gastronomiczne. Nie czekaj i zamów już teraz!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!