sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Linie gastronomiczne grzewcze

Jest 985 produktów

Linie gastronomiczne to praktyczne zestawy urządzeń grzewczych, które sprawdzą się w lokalach zarówno z małym (linie 600), jak i dużym zapleczem kuchennym (linie 700 i 900). Ułożone obok siebie linie gastronomiczne grzewcze można dopasować do charakteru prowadzonej działalności i jej potrzeb. 

Podkategorie

  • Linia 600

    Linie gastronomiczne 600 to praktyczne zestawy urządzeń grzewczych, które przeznaczone są do mniejszych gastronomii. Kompaktowe rozmiary pojedynczych modułów pozwalają na samodzielne stworzenie funkcjonalnego wyposażenia kuchni. Nasza oferta urządzeń znanych marek Red FoxRM Gastro skierowana jest do niewielkich restauracji i lokali gastronomicznych. W sklepie Eva-Tec znajdują się praktyczne komponenty, z których można stworzyć odpowiednie zestawy: kuchnie gazowe i elektryczne, płyty grillowe, frytkownice, sprzęt do gotowania makaronu, płyty robocze, bemary wodne, podstawy pod urządzenia - otwarte, zamknięte, z szufladami lub z drzwiami. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość dostępnych urządzeń gastronomicznych.

  • Linia 700

    Linie gastronomiczne 700 to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno do małych, jak i dużych lokali gastronomicznych, w których przyjmuje się większą ilość gości. Funkcjonalne zestawy urządzeń grzewczych wykonanych z wysokiej jakości materiałów tworzą podstawę stanowisk pracy w profesjonalnej kuchni. Wśród oferty dostępnych segmentów znajdują się produkty wykonane ze stali nierdzewnej marki Lotus, Red Fox, Kromet i Stalgast, m.in.: kuchnie elektryczne, gazowe i indukcyjne, frytkownice, płyty grillowe, makaroniarki, bemary, płyty grzewcze, patelnie przechylne i uchylne oraz podstawy do urządzeń - otwarte i zamknięte. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w profesjonalny sposób dopasują linię grzewczą do charakteru prowadzonej działalności. Zapewniamy konkurencyjne ceny narzędzi, urządzeń grzewczych i akcesoriów gastronomicznych.

  • Linia 900
na stronie
1 - 30 z 985
1 - 30 z 985

Niezawodne linie gastronomiczne EVA-TEC

Wydajne linie gastronomiczne od znanych producentów: Red Fox, RM Gastro, Lotus, Kromet oraz Stalgast, które znajdują się w ofercie sklepu EVA-TEC, zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wśród dostępnych modułów znajdują się m.in.: kuchnie gazowe i elektryczne, płyty grillowe, frytkownice, urządzenia do gotowania makaronu, płyty robocze, kuchnie stołowe, bemary oraz wiele innych. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu wybrania najbardziej odpowiednich maszyn i urządzeń, które razem stworzą funkcjonalne linie grzewcze. Zapewniamy wygodę korzystania oraz trwałość i niezawodność naszego sprzętu. 

Profesjonalny sprzęt od EVA-TEC

Prowadzenie gastronomii wymaga dobrej organizacji pracy - wybierając sprawdzony sprzęt, jaki proponuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC masz szansę na podniesienie jakości swoich usług. Linie gastronomiczne z naszego sklepu pozwalają na szybko i sprawnie przygotowywane posiłki. 

Oferujemy wyposażenie kuchni dla różnych lokali gastronomicznych:

Z nami kompleksowo wyposażysz swój punkt gastronomiczny! Bogate doświadczenie umożliwia nam dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także sprawną dostawę oraz zabezpieczenie serwisowe. Jeżeli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!