sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Stoły mroźnicze

Jest 13 produktów

Stoły mroźnicze umożliwiają dłuższe przechowywanie żywności, co jest niezbędne podczas przygotowywania wielu posiłków. Stoły mroźnicze gastronomiczne używane są w restauracjach, pizzeriach, firmach cateringowych czy salach weselnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Podkategorie

 • HENDI

  Stoły mroźnicze Hendi są proste w obsłudze i bardzo trwałe. Ich solidna konstrukcja sprawia, że służą użytkującym przez długi czas. Stoły mrożące Hendi wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To sprawdzony sprzęt renomowanej marki, który doskonale sprawdza się w lokalach gastronomicznych.

  Blaty mroźnicze Hendi pozwalają na wygodną oraz sprawną pracę w kuchni. Interesują Cię wersje 2-, a może 3-drzwiowe? Zachęcamy do przejrzenia oferty naszych produktów.

 • RED FOX

  Dlaczego warto wybrać stoły mroźnicze RedFox? To nowoczesny sprzęt, który doskonale będzie służył w różnego rodzaju punktach gastronomicznych. Stoły mrożące RedFox są łatwe w użytkowaniu i dostosowane do potrzeb gastronomii. Blaty mroźnicze RedFox wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

 • STALGAST

  Stoły mroźnicze Stalgast to wyposażenie, które świetnie sprawdzi się w lokalu gastronomicznym. Stworzone z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów, posłużą użytkującym przez długi okres. Stoły mrożące Stalgast łatwo jest wyczyścić, ponadto są niezwykle wygodne podczas codziennego użytkowania.

 • ASBER

  Stoły mroźnicze Asber świetnie posłużą w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Pozwalają na komfortowe przygotowywanie posiłków oraz przechowywanie żywności. Stoły mrożące Asber zostały wykonane ze stali nierdzewnej i posiadają solidnie wykonany blat roboczy.

  Blaty mroźnicze Asber zamówić można w wersji 2- lub 3-drzwiowej. W tej kategorii produktów znaleźć można także profesjonalne szafy mroźnicze.

 • RM GASTRO

  Stoły mroźnicze RM Gastro bardzo dobrze sprawdzą się podczas przygotowywania posiłków oraz przechowywania żywności. To urządzenia świetnie dostosowane do potrzeb użytkujących. Stoły mrożące RM Gastro są doskonałym rozwiązaniem dla różnego typu punktów gastronomicznych.

1 - 13 z 13
1 - 13 z 13

Stoły mroźnicze ułatwiające codzienną pracę

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC proponuje stoły mrożące renomowanych producentów - Hendi, Red Fox, Stalgast, Asber czy RM Gastro. W naszej ofercie znaleźć można stoły mroźnicze z agregatem, 2- i 3-drzwiowe. Urządzenia chłodnicze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że są wyjątkowo trwałe i posłużą ich użytkownikom przez długi czas. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, co jest bardzo ważne podczas pracy w gastronomicznym lokalu. Stoły mroźnicze korzystnie wpływają na codzienną pracę w kuchni, gdy dania powinny zostać przygotowane w szybkim tempie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Dostępne w naszej ofercie są także stoły chłodnicze oraz szafy mroźnicze. Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami.

Wypróbuj nasze stoły mrożące

EVA-TEC ma w swojej ofercie niezawodne urządzenia, z których korzysta wielu zadowolonych klientów. Znaleźć można u nas nie tylko blaty mroźnicze, ale również inny sprzęt gastronomiczny. Proponujemy wyjątkowo trwałe i funkcjonalne wyposażenie do różnych punktów gastronomicznych, takie jak:

A może potrzebujesz profesjonalnej naprawy sprzętu? Prowadzimy serwis oraz proponujemy części zamienne do różnych urządzeń. 

U nas zamówisz stoły mroźnicze oraz różnego rodzaju sprzęt dostosowany do potrzeb punktów gastronomicznych. Naszymi atutami są wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny produktów. 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!