sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Stoły mroźnicze

Jest 24 produktów

Stoły mroźnicze umożliwiają dłuższe przechowywanie żywności, co jest niezbędne podczas przygotowywania wielu posiłków. Stoły mroźnicze gastronomiczne używane są w restauracjach, pizzeriach, firmach cateringowych czy salach weselnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

1 - 24 z 24
1 - 24 z 24

Stoły mroźnicze ułatwiające codzienną pracę

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC proponuje stoły mrożące renomowanych producentów - Hendi, Red Fox, Stalgast, Asber czy RM Gastro. W naszej ofercie znaleźć można stoły mroźnicze z agregatem, 2- i 3-drzwiowe. Urządzenia chłodnicze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że są wyjątkowo trwałe i posłużą ich użytkownikom przez długi czas. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, co jest bardzo ważne podczas pracy w gastronomicznym lokalu. Stoły mroźnicze korzystnie wpływają na codzienną pracę w kuchni, gdy dania powinny zostać przygotowane w szybkim tempie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Dostępne w naszej ofercie są także stoły chłodnicze oraz szafy mroźnicze. Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami.

Wypróbuj nasze stoły mrożące

EVA-TEC ma w swojej ofercie niezawodne urządzenia, z których korzysta wielu zadowolonych klientów. Znaleźć można u nas nie tylko blaty mroźnicze, ale również inny sprzęt gastronomiczny. Proponujemy wyjątkowo trwałe i funkcjonalne wyposażenie do różnych punktów gastronomicznych, takie jak:

A może potrzebujesz profesjonalnej naprawy sprzętu? Prowadzimy serwis oraz proponujemy części zamienne do różnych urządzeń. 

U nas zamówisz stoły mroźnicze oraz różnego rodzaju sprzęt dostosowany do potrzeb punktów gastronomicznych. Naszymi atutami są wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny produktów.