sale-offer
sale-offer1

Kuchenki mikrofalowe gastronomiczne

Jest 13 produktów

Kuchenki mikrofalowe gastronomiczne dostępne w naszym sklepie to solidne i nowoczesne wyposażenie przeznaczone do profesjonalnych kuchni. Sprawdź, jakie mikrofalówki oferuje nasza hurtownia gastronomiczna i wyposaż wnętrze kuchenne swojej restauracji lub innego miejsca, w którym ich potrzebujesz.

1 - 13 z 13
1 - 13 z 13

Wielofunkcyjne mikrofalówki gastronomiczne

Mikrofalówki do gastronomii, które znajdziesz w naszej ofercie, sprawdzą się w:

  • restauracjach,
  • hotelach, 
  • szpitalach
  • a także we wszystkich miejscach, w których ważne jest dostarczanie wysokiej jakości posiłków w możliwie najkrótszym czasie.

Mikrofale do restauracji - czym się wyróżniają?

Każdą mikrofalówkę do gastronomii z naszego asortymentu wyróżnia intuicyjny sposób obsługi, duża pojemność, a także wysoka moc grzewcza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Kuchenki mikrofalowe gastronomiczne zostały wykonane z najlepszych materiałów, takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu duża mikrofalówka nie tylko zachowuje trwałość na lata, ale także atrakcyjnie się prezentuje. Jeśli kupisz mikrofalę gastronomiczną z naszej oferty, możesz mieć pewność, że idealnie się ona wkomponuje do wnętrza kuchni i razem z pozostałymi sprzętami, które masz na wyposażeniu, będzie stanowić spójną całość. Najważniejsze jest jednak to, że ułatwi przyrządzanie i wydawanie posiłków garmażeryjnych, które Twój lokal ma w swoim menu. Jeśli masz dużą rodzinę, duża mikrofalówka sprawdzi się również w Twoim domu.

Mikrofale gastronomiczne dostosowane do Twoich potrzeb

Wśród dostępnych produktów znajdziesz między innymi mikrofalówkę Samsung, kuchenkę mikrofalową Stalgast, a także Hendi i Redfox. Wiele z nich posiada funkcje, dzięki którym poza wykorzystaniem jej jako mikrofalówki do garmażeryjnego jedzenia, można ich także używać jako grilla. Dzięki temu masz pewność, że kuchenka mikrofalowa gastronomiczna doskonale sprawdzi się jako:

Pojemność mikrofalówki gastronomicznej, która wynosi od 25 do aż 30 litrów, umożliwia szybkie podgrzanie każdego posiłku niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności kulinarnej prowadzisz.

Planujesz wymianę wyposażenia w restauracyjnej kuchni? A może szukasz sprzętu, który usprawni pracę w prowadzonym przez Ciebie interesie? Mikrofalówki do gastronomii, które u nas znajdziesz, sprostają Twoim oczekiwaniom. Dzięki dużej pojemności i równie wysokiej mocy w szybki sposób przygotujesz do podania smaczne danie dla swoich klientów. Zapraszamy na szybkie i wygodne zakupy wyposażenia gastronomii online. Zapewniamy korzystne ceny kuchenek mikrofalowych gastronomicznych i profesjonalne doradztwo.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!