sale-offer
sale-offer1

Kruszarki do lodu

Jest 4 produktów

Kruszarki do lodu to sprzęt niezbędny niemal w każdym lokalu. Pokruszony lód to podstawa udanych drinków czy dań takich jak owoce morza. Bez kruszarki do lodów nie obędzie się wyposażenie kawiarni czy wyposażenie baru. Wysokiej jakości kruszarki do lodu zapewnia hurtownia gastronomiczna Eva-Tec.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Przełam pierwsze lody - wysokiej klasy kruszarki do lodu

Gastronomiczne kruszarki do lodu powinny być gotowe do pracy na pełnych obrotach. Kiedy chcesz wydać drinki lub koktajle gościom, ostatnią rzeczą jakiej pragniesz jest walka z niesprawną maszyną. Aby kruszarki do lodu były niezawodne, muszą być wykonane z dobrych materiałów. Noże w naszych urządzeniach wykonane są z stali nierdzewnej i hartowanej, dzięki czemu nie ulegają łatwemu uszkodzeniu i skutecznie rozdrabniają lód. Profesjonalne kruszarki do lodów wyposażone są także w specjalny pojemnik na zawartość. Posiada on odpowiednią objętość i jest odporny na uderzenia, inaczej łatwo mógłby się stłuc.

W naszym sklepie są dostępne ręczne i elektryczne kruszarki do lodów. Oba rozwiązania mają swoje plusy. Elektryczne kruszarki do lodu nie wymagają wkładania wysiłku w rozdrabnianie. Działają bardzo sprawnie i pozwalają zaoszczędzić czas. Ręczne kruszarki są tańszą, ale również bardzo dobrą opcją. Świetnie spiszą się, gdy wszystkie wtyczki wokół stanowiska będą pozajmowane i trzeba znaleźć alternatywę.

Kruszarki do lodu to również cenne wyposażenie pizzerii oraz wyposażenie cateringu. Pokruszony lód świetnie sprawdza się jako dodatek do świeżych soków i napojów gazowanych. Innym popularnym zastosowaniem kruszarek jest produkcja lodu do mrożonej kawy lub herbaty. To idealny sposób na ochłodę i orzeźwienie w upalne lato. Polecamy nasze kruszarki do lodów nie tylko właścicielom lokali gastronomicznych czy barów lecz także osobom prywatnym. Urządzenie to jest cennym elementem wyposażenia kuchni i może okazać się przydatne w trakcie niejednej imprezy. Sprawdź kruszarki do lodów w naszym sklepie.

Zobacz również:

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!