sale-offer
sale-offer1

Steak grille

Jest 3 produktów

Przedstawiamy steak grille, które umożliwiają przygotowanie smacznego i dobrze wysmażonego mięsa. Dzięki wykorzystaniu powłoki chromowanej, profesjonalne grille do steaków, zużywają mniej energii i emitują mniej ciepła, przez co zaoszczędzone zostaje zużycie energii. 

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

Solidnie wykonane grille do steków 

Grille do steków sprawdzą się zarówno w małej, jak i dużej gastronomii oraz w miejscach, w których przygotowywane są potrawy z mięsa, ryb czy warzyw. Solidnie wykonany sprzęt ze stali nierdzewnej z pokrywą grillującą zapewnia łatwość w utrzymaniu higieny oraz gwarantuje komfort pracy, a wyposażenie w płytę grzewczą  odpowiedniej grubości gwarantuje równomierne rozprowadzenie temperatury. Kontrola temperatury górnej, jak i dolnej płyty grzewczej daje możliwość dostosowania obróbki do potrzeb. Dobre grille do steków ułatwiają codzienną pracę w kuchni, zapewniając pyszny posiłek, który można przygotować w krótkim czasie. W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajdują się nie tylko grille przemysłowe, ale także szeroki asortyment urządzeń grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia gastronomicznego.

Najlepsze steak grille z oferty EVA-TEC oraz inne urządzenia

Posiadamy rzesze zadowolonych klientów, ponieważ oferujemy najlepszej jakości wydajny sprzęt. Jeżeli potrzebny Ci duży grill elektryczny, koniecznie zapoznaj się z propozycją produktów, które proponuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC.

Masz własny lokal gastronomiczny? Znajdziesz u nas także:

Kupując nasze steak grille oraz inne urządzenia, masz gwarancję trwałości sprzętu, dostępności serwisu oraz części zamiennych, a to wszystko w konkurencyjnych cenach. W razie pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - wszystkie dane można znaleźć na naszej stronie.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!