sale-offer
sale-offer1

Noże Dick

Jest 214 produktów

Dobre noże to rzecz, której nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnej kuchni, czy masarni. Sprawdź dostępne w naszej ofercie noże Dicka i zobacz, jak wiele może zmienić zakup sprawdzonych ostrzy. 

Podkategorie

  • Noże dla gastronomii
  • Noże rybackie
  • MASZYNY OSTRZĄCE

    Ostre niczym brzytwa noże są niezwykle ważne w każdej kuchni, szczególnie lokalu gastronomicznego, czy masarni. Doprowadzenie ich do takiego stanu bez maszynki do ostrzenia noży, to jednak niesamowicie trudne zadanie. Sprawdź naszą ofertę szlifierek do noży i nigdy więcej nie męcz się z tępymi ostrzami, które nie nadają się do pracy w branży gastronomicznej, czy masarskiej. 

na stronie
1 - 30 z 214
1 - 30 z 214

Noże Dicka — wysoka jakość, sprawdzona marka

Przy kompletowaniu wyposażenia kuchni są pewne rzeczy, na których po prostu nie można oszczędzać. W przypadku kuchni, czy też masarni takimi przedmiotami są noże. Dostęp do odpowiednio wykonanych ostrzy znacząco zwiększa komfort pracy i umożliwia bardzo precyzyjne krojenie składników potraw, czy porcjowanie mięsa. Noże firmy Friedr. DICK to prawdziwa gwarancja jakości. Niemiecka firma może pochwalić się prawie 250-letnią historią i jest jednym z liderów rynku noży gastronomicznych w Europie i na całym świecie. 

Dostępne w naszej ofercie noże masarskie Dick to produkty najwyższej jakości, czego gwarancją jest sama ich marka. Decydując się na ich zakup, możesz liczyć na to, że w twojej kuchni pojawi się wyposażenie wysokiej klasy, które jest godne najlepszych kuchni świata. Możemy zaoferować Ci bardzo bogaty wybór noży masarskich Dicka. W asortymencie dostępne są specjalne ostrza do filetowania, standardowe noże kucharskie, uniwersalne, ubojowy, służące do trybowania, czy też rozbiorowe. Dostępne są też ostrza do żeberek, sortowania oraz odskórowywania mięsa. 

Dlaczego warto zainwestować w dobre noże gastronomiczne?

Niektóre osoby podważają to, jak duże znaczenie mają odpowiednie noże. Prawda jest jednak taka, że profesjonalne noże gastronomiczne, to element, którego w tej branży nie można pomijać. Różnica pomiędzy specjalnymi nożami do gastronomi a zwyczajnymi ostrzami używanymi w wielu domowych kuchniach jest przeogromna. Wybór profesjonalnych noży kucharskich, takich jak te oferowane przez markę DICK to gwarancja długowieczności. Są wykonane z wysokiej jakości metali, które są podatne na wielokrotne ostrzenie. Dzięki temu nóż może służyć niczym nowy naprawdę długo. To stanowi znaczne ułatwienie w każdej kuchni. 

Eva-Tec - hurtownia gastronomiczna

Potrzebujesz profesjonalnego wyposażenia do gastronomii? Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec, to miejsce, w którym możesz je skompletować. Od 1997 roku staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej jakości wyposażenie do gastronomii oraz przemysłu mięsnego. Nabyta wiedza, a także bogaty asortyment, to gwarancja tego, że z naszą pomocą uda Ci się skompletować wyposażenie profesjonalnej kuchni. W naszym asortymencie możesz znaleźć takie produkty, jak: 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!