sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Stoły chłodnicze do pizzy i sałatkowe

Jest 20 produktów

Stoły chłodnicze do pizzy gwarantują Ci wygodne przechowywanie składników na pizzę. Oferujemy także profesjonalne stoły chłodnicze sałatkowe. Posiadamy bogatą ofertę produktów, które sprawiają, że codzienna praca w kuchni staje się łatwiejsza.

1 - 20 z 20
1 - 20 z 20

Niezastąpione stoły chłodnicze do pizzy i sałatek

Jeżeli interesują Cię sprawdzone oraz niezawodne stoły chłodnicze do sałatek lub do pizzy, świetnie trafiłeś! Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje najlepszej jakości urządzenia chłodnicze, z których korzysta wielu zadowolonych klientów. Zamówić można u nas stoły chłodnicze renomowanych producentów - Asber, Stalgast oraz Red Fox. Urządzenia zostały solidnie wykonane i są łatwe w obsłudze. Zamów nasze lady chłodnicze do sałatek lub do pizzy i przekonaj się o ich niezawodności!

Sprzęt EVA-TEC ceniony przez wielu klientów

Dlaczego po nasz sprzęt tak chętnie sięgają punkty gastronomiczne? Ponieważ zajmujemy się sprzedażą urządzeń maksymalnie dostosowanych do potrzeb użytkownika oraz posiadających szereg udogodnień. Proponujemy nie tylko blaty chłodnicze, ale również kompleksowe wyposażenie do różnych lokali:

Serdecznie zachęcamy także do skorzystania z naszego serwisu sprzętu. Nasi specjaliści szybko i sprawnie naprawią różne usterki. Oferujemy też sprzedaż części zamiennych do urządzeń różnych producentów. 

Wiedza i kompetencje oraz długoletnie doświadczenie pozwalają na prowadzenie sprzedaży produktów najwyższej jakości. Proponujemy urządzenia, dzięki którym praca w lokalach gastronomicznych może przebiegać szybko i sprawnie. Jeżeli macie pytania dotyczące zamówień, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - chętnie odpowiemy oraz pomożemy w wyborze produktów. Zapraszamy do składania zamówień!