sale-offer
sale-offer1

Grille gazowe gastronomiczne

Jest 19 produktów

Naszym klientom oferujemy wyjątkowo wydajne, a przy tym energooszczędne grille gazowe gastronomiczne. Są to wysokiej jakości przemysłowe urządzenia grzewcze, które doskonale wzbogacą wyposażenie cateringu lub wyposażenie baru

1 - 19 z 19
1 - 19 z 19

Grille gazowe gastronomiczne jako wyposażenie restauracji

Jako doświadczona hurtownia gastronomiczna oferujemy wysokiej jakości grille gazowe gastronomiczne, które doskonale sprawdzą się w każdej restauracji. Posiadają one specjalną, zaawansowaną konstrukcję, która gwarantuje zamknięty układ palników, dzięki czemu skuteczne grillowanie jest możliwe w każdych warunkach - również tych polowych, w których występuje wysokie narażenie na wiatr. Oferowane przez nas grille gazowe do gastronomii zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i wydajne. Grill gazowy jest prosty w obsłudze i w czyszczeniu, co przekłada się na jego łatwą codzienną obsługę.

Grill gazowy nierdzewne od EVA-TEC

Grille gazowe gastronomiczne zawarte w ofercie naszej hurtowni gastronomicznej online pochodzą od sprawdzonych producentów HENDI, RedFox i Stalgast, a przy tym posiadają atrakcyjną cenę. Palniki zostały w nich wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przegrzaniem, a w razie potrzeby umycia można je z łatwością wymontować z grilla gazowego. 
Z pomocą grilla gazowego można z łatwością przyrządzić przepyszne mięsa, szaszłyki lub warzywa. Urządzenie bardzo szybko osiąga wymaganą temperaturę dzięki zasilaniu gazem, a utrzymanie jej nie wymaga dodatkowych działań, co różnie je od standardowych grilli palonych węglem.

Zapraszamy do sprawdzanie naszej bogatej oferty, w której znajdują się najwyższej jakości grille gazowe gastronomiczne w konkurencyjnych cenach, które doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach i w cateringu.
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!