sale-offer
sale-offer1

Krajalnice sklepowe do wędlin i mięsa

Jest 52 produktów

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne krajalnice sklepowe w atrakcyjnych cenach. Krajalnica do wędlin i sera od EVA-TEC to idealne rozwiązanie do sklepu spożywczego lub mięsnego, supermarketu, restauracji, baru, stołówki, szpitala. Tego typu maszyny przemysłowe są także interesującą propozycją dla firm cateringowych. Znacznie przyspieszają pracę w kuchni – automatyzują ją. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie i wydanie większej liczby posiłków.

Krajalnica do mięsa i sera od EVA-TEC jest łatwa w obsłudze. Dzięki temu Twoi pracownicy nie będą musieli poświęcać zbyt wiele czasu na naukę i szkolenie z obsługi nowego sprzętu.

na stronie
1 - 30 z 52
1 - 30 z 52

Nowoczesne krajalnice do wędlin i sera od najlepszych producentów

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najlepsze akcesoria i maszyny gastronomiczne. W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajduje się sprzęt znanych i cenionych producentów. Krajalnice do mięsa i sera takich marek jak MAGA, Bizerba, Ohaus czy Hendi to urządzenia nowoczesne i niezawodne. Wyróżniają się wysoką wydajnością, solidną konstrukcją oraz trwałością.

Oferta EVA-TEC jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej wszystkie maszyny i narzędzia niezbędne do profesjonalnego i kompleksowego wyposażenia lokalu gastronomicznego, zakładu masarskiego czy sklepu mięsnego.

Oferujemy bogaty wybór profesjonalnych krajalnic do wędlin i sera:

  • elektrycznych, automatycznych,
  • półautomatycznych,
  • ręcznych.

Profesjonalny montaż i serwis maszyn dla przemysłu mięsnego

Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty artykułów i urządzeń gastronomicznych oferujemy ich fachowy montaż. Nasza oferta obejmuje również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu gastronomicznego, w tym krajalnic. Dzięki naszym specjalistom kupiona przez Ciebie krajalnica do wędlin i sera będzie działać tak jak powinna - wydajnie i bezproblemowo.

Istnieje także możliwość zorganizowania w Twojej firmie szkolenia z obsługi krajalnic.