sale-offer
sale-offer1

Krajalnice sklepowe do wędlin i mięsa

Jest 54 produktów

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne krajalnice do wędlin czy sera, pochodzące od renomowanych producentów - Bizerba, EDENOX, Hendi, MA-GA, RedFox, RM Gastro, Omas. Krajalnice do mięsa i inne produkty spożywcze od EVA-TEC to praktyczne rozwiązanie do sklepu spożywczego lub mięsnego, supermarketu, restauracji, baru, stołówki, szpitala czy firm cateringowych. Krajalnice gastronomiczne znacznie przyspieszają pracę w kuchni – automatyzują ją. Dzięki nim możliwe jest przygotowanie i wydanie większej liczby posiłków.

na stronie
1 - 30 z 54
1 - 30 z 54

Nowoczesne krajalnice do wędlin i sera od renomowanych producentów

Interesuje Cię profesjonalna krajalnica do mięsa? Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje wyłącznie sprawdzone krajalnice sklepowe oraz inne akcesoria i maszyny gastronomiczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz krajalnice do wędlin znanych i cenionych w branży producentów:

  • Bizerba,
  • EDENOX,
  • Hendi,
  • MA-GA,
  • RedFox,
  • RM Gastro,
  • Omas.

Krajalnice do mięsa i sera znanych i cenionych marek to urządzenia nowoczesne i niezawodne, wykonane z trwałych materiałów nierdzewnych. Ponadto, krajalnice sklepowe wyróżniają się wysoką wydajnością i solidną konstrukcją.

Bogaty wybór krajalnic gastronomicznych

Krajalnice do wędlin i serów, jakie oferuje EVA-TEC to urządzenia gastronomiczne łatwe w obsłudze, zapewniające komfortową i bezpieczną pracę. Pracownicy kuchni nie będą musieli poświęcać zbyt wiele czasu na naukę i szkolenie z obsługi nowego sprzętu. Krajalnice gastronomiczne do mięsa i serów to dobry sposób na uzupełnienie wyposażenia, które skutecznie usprawni funkcjonowanie Twojego lokalu.

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC przygotowała szeroki asortyment profesjonalnych krajalnic do wędlin i sera:

  • elektrycznych, automatycznych,
  • półautomatycznych,
  • ręcznych.

Prowadzisz sklep masarski, restaurację lub firmę cateringową i kompletujesz wyposażenie? Nasza oferta obejmuje nie tylko krajalnice sklepowe do mięsa i serów, ale także inne urządzenia gastronomiczne. Znajdziesz tutaj maszyny oraz narzędzia umożliwiające profesjonalne i kompleksowe wyposażenie sklepów mięsnych, zakładów masarskich czy lokali gastronomicznych. 

Profesjonalny montaż i serwis maszyn dla przemysłu mięsnego

Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty artykułów i urządzeń gastronomicznych oferujemy ich fachowy montaż. Nasza oferta obejmuje również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu gastronomicznego, w tym krajalnic do wędlin. Dzięki naszym specjalistom kupiona przez Ciebie przemysłowa krajalnica do wędlin i sera będzie działać tak jak powinna - wydajnie i bezproblemowo.

Istnieje także możliwość zorganizowania w Twojej firmie szkolenia z obsługi krajalnic.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!