sale-offer
sale-offer1

Krajalnice sklepowe do wędlin i mięsa

Jest 57 produktów

Krajalnica do wędlin i sklepowa lada to idealne połączenie. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne krajalnice do wędlin czy sera, pochodzące od renomowanych producentów - Bizerba, EDENOX, krajalnica do wędlin Hendi, krajalnica MA-GA, RedFox, RM Gastro, Omas.

Krajalnice do mięsa i inne produkty spożywcze od EVA-TEC to praktyczne rozwiązanie do sklepu spożywczego lub mięsnego, supermarketu, restauracji, baru, stołówki, szpitala czy firm cateringowych. Krajalnice gastronomiczne znacznie przyspieszają pracę w kuchni – automatyzują ją. Krajalnica do sera i wędlin umożliwia przygotowanie i wydanie większej liczby posiłków, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży.

na stronie
1 - 30 z 57
1 - 30 z 57

Nowoczesne krajalnice do wędlin i sera od renomowanych producentów

Interesuje Cię profesjonalna krajalnica do mięsa? Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje wyłącznie sprawdzone krajalnice sklepowe oraz inne akcesoria i maszyny gastronomiczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz krajalnice znanych i cenionych w branży producentów:

 • Bizerba,
 • EDENOX,
 • Hendi,
 • MA-GA,
 • RedFox,
 • RM Gastro,
 • Omas.

Krajalnice do mięsa i sera znanych i cenionych marek to urządzenia nowoczesne i niezawodne, wykonane z trwałych materiałów nierdzewnych. Ponadto, krajalnice sklepowe wyróżniają się wysoką wydajnością i solidną konstrukcją. Odpowiednia krajalnica do wedlin sklepowa lub krajalnica do sera sklepowa przyśpieszy pracę.

Bogaty wybór krajalnic gastronomicznych

Krajalnice do wędlin i serów, jakie oferuje EVA-TEC to urządzenia gastronomiczne łatwe w obsłudze, zapewniające komfortową i bezpieczną pracę. Profesjonalna krajalnica do wędlin podnosi komfort pracy. Pracownicy kuchni nie będą musieli poświęcać zbyt wiele czasu na naukę i szkolenie z obsługi nowego sprzętu. Krajalnice gastronomiczne do mięsa i serów to dobry sposób na uzupełnienie wyposażenia, które skutecznie usprawni funkcjonowanie Twojego lokalu.

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC przygotowała szeroki asortyment profesjonalnych krajalnic do wędlin i sera. Znajdziesz u nas między innymi:

 • krajalnice elektryczne, 
 • krajalnica do wędlin automatyczna,
 • krajalnice półautomatyczne,
 • ręczne krajalnice.

Prowadzisz sklep masarski, restaurację lub firmę cateringową i kompletujesz wyposażenie? Krajalnica do wędlin i sera w gastro to niezbędny element. Nasza oferta obejmuje nie tylko krajalnice sklepowe do mięsa i serów, ale także inne urządzenia gastronomiczne. Dostępna w naszej ofercie jest również profesjonalna krajalnica do wędlin gastronomiczna. Znajdziesz tutaj maszyny oraz narzędzia umożliwiające profesjonalne i kompleksowe wyposażenie sklepów mięsnych, zakładów masarskich czy lokali gastronomicznych. Krajalnica do wędlin sklepowa sprawdzi się w wielu miejscach.

Profesjonalny montaż i serwis maszyn dla przemysłu mięsnego

Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty artykułów i urządzeń gastronomicznych, oferujemy ich fachowy montaż. Nasza oferta obejmuje również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu gastronomicznego. Krajalnica sklepowa do wędlin również podlega serwisowi. Dzięki naszym specjalistom kupione przez Ciebie przemysłowe krajalnice do wędlin i sera będą działać tak, jak powinny – wydajnie i bezproblemowo.

Krajalnica do wędlin to sklepowa wygoda

Wyposażenie sklepów mięsnych dostępne w naszej ofercie obejmuje krajalnice do wędlin i sera wielu renomowanych producentów. Znajdziesz u nas między innymi krajalnice Ma-Ga, krajalnice RM Gastro, krajalnice Hendi i wiele innych niezawodnych sprzętów. Krajalnica do wędlin powinna działać szybko i sprawnie, byś mógł jak najlepiej obsłużyć swoich klientów. 

Krajalnica do wędlin to profesjonalna część wyposażenia Twojego sklepu. Istnieje także możliwość zorganizowania w Twojej firmie szkolenia z jej obsługi. Maszyny do krojenia wędlin są łatwe i szybkie w obsłudze. Jednak zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie. Krajalnica przemysłowa do wędlin ma bardzo ostre noże.
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!