sale-offer
sale-offer1

Kotleciarki i prasy do mięsa przemysłowe

Jest 19 produktów

Kotleciarki dostępne w asortymencie sklepu gastronomicznego Eva-Tec to profesjonalne urządzenia niezbędne w restauracjach, sklepach mięsnych oraz zakładach mięsnych. Dzięki ich zastosowaniu mięso jest odpowiednio kruche, soczyste, pełne smaku i aromatu, co więcej proces marynowania przebiega znacznie szybciej. Kotleciarki elektryczne to sprzęt, który sprawi, że praca w kuchni będzie przebiegać sprawniej oraz wydajniej.

1 - 19 z 19
1 - 19 z 19

Kotleciarki o dużej mocy

Produkty poddane odpowiedniemu przygotowaniu, jakie zapewniają przemysłowe kotleciarki do mięsa, wymagają krótszego czasu poświęconego na obróbkę termiczną, niż tradycyjnie przygotowane mięso. Dzięki temu można zaoszczędzić energię elektryczną, ale i skutecznie wpłynąć na zwiększenie wydajności pracy. W naszej ofercie dostępne są kotleciarki renomowanych producentów, takich jak Bizerba, Hendi, Ma-Ga czy Raptor. Prasy do mięsa wyróżniają się dużą mocą, umożliwiając przygotowanie wielu porcji w krótkim czasie. 

Wygodne w obsłudze kotleciarki

Nacinarki przemysłowe przystosowane są do różnego rodzaju mięsa, ponadto są łatwe w obsłudze i wygodne w czyszczeniu. Oferowana przez nas prasa do kotletów pozwala w krótkim czasie rozbić porcję mięsa, uzyskując efekt rozbijania tłuczkiem, jednak dużo szybciej oraz zachowując większą soczystość mięsa. Kotleciarki gastronomiczne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długotrwałe użytkowanie i komfortową pracę. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje nacinarki do mięsa oraz inne urządzenia do obróbki mechanicznej od sprawdzonych producentów, dostępne w konkurencyjnych cenach. Znaleźć można u nas kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego, wyposażenie masarni, a także wyposażenie cateringu oraz wyposażenie kebaba. Zajmujemy się również naprawą sprzętu i posiadamy części wymienne urządzeń różnych producentów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu. 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!