sale-offer
sale-offer1

Suszarki do żywności

Jest 3 produktów

Suszarka do żywności inaczej znana również pod nazwą dehydrator do żywności to idealne urządzenie do suszenia owoców, warzyw, mięsa, ryb czy grzybów. Suszenie to doskonały sposób na konserwowanie żywności. Ta prosta metoda nie wymaga sięgania po szkodliwe substancje, które wydłużają czas zdatności do spożycia posiłków. 

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

Suszarki do żywności przydatne w każdej kuchni

Suszarki do żywności ze sklepu EVA-TEC zapewniają wygodne korzystanie oraz są łatwe w czyszczeniu. Automatycznie sterowany wentylator rozprowadza ciepłe powietrze, co sprawia, że jedzenie jest suszone w równomierny sposób. Urządzenia do suszenia żywności posiadają ruszty, które można z łatwością wyjąć. Dzięki przezroczystym drzwiom można obserwować proces suszenia. Istnieje także możliwość regulacji temperatury. Sprzęt posiada obudowę wykonaną z polipropylenu o podwójnych ściankach, co pozwala na większą wydajność ciepła. Nasze suszarki można z powodzeniem wykorzystać do suszenia jabłek albo bananów, jeśli chcemy stworzyć alternatywną przekąskę dla chipsów, świetnie zakonserwują również grzyby, mięso czy zioła. To urządzenia, które sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i na użytek prywatny, choćby w okresie grzybobrania.

Praktyczne suszarki do żywności oraz inne urządzenia EVA-TEC

Suszarki do żywności oraz inne urządzenia z naszej oferty to praktyczne i wygodne rozwiązanie do prac kuchennych. Duże doświadczenie pozwala nam na sprzedaż produktów najwyższej jakości, które znacznie ułatwiają codzienne prace w kuchni. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje wyposażenie do różnych lokali gastronomicznych, w tym:

Zachęcamy również do skorzystania z usług naszego profesjonalnego serwisu gastronomicznego. Zajmujemy się naprawą urządzeń gastronomicznych, ponadto dostępne są u nas części zamienne najbardziej popularnego sprzętu. 
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!