sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kutry gastronomiczne

Jest 31 produktów

Kutry gastronomiczne to niezastąpione urządzenia w każdej profesjonalnej kuchni. Są to maszyny służące do mielenia i mieszania różnego rodzaju produktów. Kutry do mięsa to jedne z najpopularniejszych modeli, które umożliwiają efektywne przetwarzanie dużej ilości mięsa na kiełbasę, pasztety, farsze.

na stronie
1 - 30 z 31
1 - 30 z 31

Kutry gastronomiczne – rodzaje i zastosowanie

Kutry gastro to specjalistyczne urządzenia, które dzięki swojej konstrukcji umożliwiają przetwarzanie różnego rodzaju składników. Nie tylko mięsa – kutry do warzyw to kolejny przykład szerokiej gamy zastosowań tych urządzeń. Kutry przelotowe natomiast to odpowiedź na potrzeby lokali gastronomicznych o dużym natężeniu pracy, które potrzebują sprzętu o wysokiej wydajności.

Blixer: innowacyjne rozwiązanie dla kuchni

Blixer to kolejne urządzenie, które warto uwzględnić w kuchni działającej na dużą skalę. Dzięki niemu można miksować, blendować i emulgować produkty w jednym procesie, co czyni je niezastąpionym narzędziem w produkcji sosów, kremów czy puree. Wszystko to sprawia, że blixery są nieocenione w kuchniach restauracyjnych, szpitalnych czy szkolnych.

Prasy gastronomiczne – idealne dla lokali fast-food

Prasy do hamburgerów i tortilli to kolejna kategoria urządzeń z oferty naszej hurtowni gastronomicznej. To nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę w gastronomii, sprawiając, że produkcja hamburgerów czy tortilli staje się szybka, łatwa i przede wszystkim jednorodna. To idealne rozwiązanie dla lokali serwujących fast-food, gdzie kluczowe jest szybkie przygotowanie dużej ilości jedzenia przy zachowaniu stałej jakości.

Najlepsze marki w naszej ofercie

W ofercie EVA-TEC znajdziesz urządzenia od liderów branży, takich jak:

  • Robot Coupe to francuska firma znana z produkcji najwyższej jakości kutrów i blixerów, które są doceniane przez szefów kuchni na całym świecie;
  • RM Gastro to czeski producent, który dostarcza sprzęt gastronomiczny do ponad 60 krajów. Ich prasy do hamburgerów i tortilli są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez długie lata;
  • Sammic-Hendi to hiszpańska marka, która oferuje pełną gamę sprzętu do kuchni profesjonalnej. Ich kutry do mięsa i warzyw to produkty o wysokiej wytrzymałości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających kucharzy.

Szeroka gama urządzeń dla lokali gastronomicznych 

Kutry gastronomiczne, blixery oraz prasy do hamburgerów i tortilli to kluczowe urządzenia w każdej dobrze wyposażonej kuchni. Dzięki nim można znacznie przyspieszyć i usprawnić proces przygotowywania posiłków, a także zapewnić ich stałą jakość. W EVA-TEC znajdziesz duży wybór tych urządzeń od liderów branży. Oprócz tego oferujemy sprzęt i akcesoria takie jak

Bez względu na to, czy prowadzisz mały lokal gastronomiczny, czy wielką restaurację, nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!