sale-offer
sale-offer1

Taborety gastronomiczne gazowe i elektryczne

Jest 7 produktów

Przedstawiamy taborety gastronomiczne, który pozwalają w szybki sposób podgrzać duże ilości płynów, zup, wody. Wśród praktycznych urządzeń grzewczych dostępnych w ofercie sklepu gastronomicznego EVA-TEC znajduje się m.in. taboret gazowy jedno lub dwupalnikowy o dużej mocy grzewczej, a także taboret elektryczny wykonany ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. 

1 - 7 z 7
1 - 7 z 7

Taborety grzewcze dla różnego typu punktów gastronomicznych

Proponowany przez nas profesjonalny sprzęt gastronomiczny i narzędzia mogą być wykorzystywane w instytucjach, takich jak dom pomocy społecznej, szkoła czy firmowa stołówka, a także sprawdzą się jako wyposażenie restauracji oraz lokali gastronomicznych. Prezentujemy taborety grzewcze od najlepszych producentów: HENDI, Kromet, RedFox oraz Stalgast. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapewniamy atrakcyjne ceny taboretów grzewczych. 

Funkcjonalne taborety gastronomiczne 

Oferujemy taborety gastronomiczne o różnej mocy palników i wielu funkcjach, które znacznie ułatwią pracę w kuchni. Zależy Ci na tym, by jedzenie w Twoim lokalu było przygotowywane szybko i dobrze smakowało? Postaw na sprzęt, który oferuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC! 

Przygotowaliśmy ofertę dla różnego typu gastronomii, u nas możesz zamówić:

Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, które z urządzeń są dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Kompleksowe wyposażenie swojego punktu gastronomicznego ma duży wpływ na to, jak funkcjonować będzie dany lokal. Szybkie i sprawne przyrządzenie pysznych posiłków to podstawa w miejscach, gdzie serwuje się jedzenie. Postaw na sprawdzony sprzęt najlepszej jakości i zamów produkty u nas!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!