sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kostkarki do lodu gastronomiczne

Jest 30 produktów

Kostkarki do lodu gastronomiczne to urządzenia chłodnicze, dzięki którym szybko przygotujesz potrzebną ilość lodu. Sprawdzą się w różnego typu miejscach - restauracjach, pubach, kawiarniach czy hotelach. Oferujemy niezawodne kostkarki gastronomiczne do lodu, które znacznie ułatwią codzienną pracę - nie może ich zabraknąć również w Twoim lokalu! Zachęcamy, by bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

Podkategorie

 • HENDI

  Oferujemy przemysłowe kostkarki do lodu Hendi, które doskonale sprawdzą się w różnego typu punktach gastronomicznych. Kostkarki do lodu Hendi są proste i intuicyjne w obsłudze. Kostkarki przemysłowe do lodów Hendi pozwolą na natychmiastowe schłodzenie napojów. 

 • RED FOX

  Przemysłowe kostkarki do lodu RedFox są bardzo wydajne - wytwarzają dużą ilość kostek lodu w krótkim czasie. Kostkarki lodu to ważny element wyposażenia gastronomii, którego nie powinno zabraknąć również w Twoim lokalu. Kostkarki przemysłowe do lodów RedFox świetnie posłużą do schłodzenia napojów w większych i mniejszych punktach gastronomicznych.

 • RM GASTRO

  Przemysłowe kostkarki do lodu RM Gastro wytwarzają duże ilości lodu w krótkim czasie. Kostkarki do lodu użytkowane są w restauracjach, kawiarniach, pubach oraz dyskotekach. Kostkarki przemysłowe do lodów RM Gastro są bardzo wydajne i sprawiają, że praca w gastronomii jest znacznie łatwiejsza i szybciej przebiega. 

 • ASBER

  Przemysłowe kostkarki do lodu ASBER są specjalnie przystosowanymi urządzeniami, które przetwarzają wodę na kostki lodu. Kostkarki lodu ASBER świetnie sprawdzają się w lokalach, gdzie podawane są napoje, które warto serwować schłodzone. Profesjonalne kostkarki przemysłowe do lodów ASBER są łatwe w obsłudze i bardzo wydajne. 

 • ICEMATIC

  Przemysłowe kostkarki do lodu ICEMATIC to sprzęt, który użytkować można w restauracjach, hotelach, barach czy pubach. Kostkarki lodu ICEMATIC zapewniają sprawną oraz wydajną pracę gastronomii. Kostkarki przemysłowe do lodów świetnie sprawdzają się w celu schłodzenia napojów. 

1 - 30 z 30
1 - 30 z 30

Wydajne kostkarki do lodu gastronomiczne

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC posiada gastronomiczne kostkarki do lodów sprawdzonych producentów - m.in. Hendi, RedFox czy RM Gastro. Wszystkie wyróżnia estetyczny design oraz funkcjonalność. Kostkarki do lodu gastronomiczne posiadają różne pojemności - wybierz urządzenie w zależności od potrzeb. Używając ich masz gwarancję wydajnej pracy. Nasze maszynki do lodu wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, dlatego są trwałe i posłużą ich użytkownikom przez długi czas. Ponadto kruszarki do lodu łatwo utrzymać w czystości. 

Niezawodny sprzęt EVA-TEC

Zapraszamy do zamawiania naszych wysokiej jakości produktów. Znaleźć można u nas nie tylko profesjonalne kostkarki do lodu, ale także inne wyposażenie gastronomiczne. Dla właścicieli lokali gastronomicznych oferujemy:

Zamów nasze kostkarki przemysłowe oraz inne urządzenia i przekonaj się sam o ich wyjątkowej jakości! Warto także skorzystać z usług naszego gastronomicznego serwisu, jeżeli któreś z Waszych urządzeń wymaga naprawy. Zakupić można u nas również części zamienne do sprzętu różnych marek. Masz pytania dotyczące oferty? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. U nas masz gwarancję korzystnych cen oraz sprawnej dostawy!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!