sale-offer
sale-offer1

Kutry do mięsa Mainca

Jestes 1 produkt

Kutry do mięsa firmy Mainca dostępne w naszej ofercie umożliwiają szybkie i proste zmielenie, wymieszanie oraz zemulgowanie dużej ilości mięsa, również mrożonego. Wykonane ze stali nierdzewnej kutry misowe spełniają wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Ich specjalna konstrukcja jest gwarancją bezawaryjnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EVA-TEC, w której znajdują się artykuły masarskie oraz sprzęt do wyposażenia sklepów mięsnych. Kutry do mięsa sprawdzą się w zakładach przetwórstwa mięsnego oraz zakładach rzeźniczych.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Kutry do mielenia mięsa od Mainca

Kutry do mięsa Mainca dostępne w sklepie internetowym EVA-TEC wyposażone są w głowice nożowe, których podwójna rotacja umożliwia kutrowanie mięsa, czyli mielenie za pomocą dużych noży, a następnie jego mieszanie ze składnikami oraz ugniatanie. Dwie prędkości obrotu noży oraz misy umożliwiają uzyskanie jednolitej struktury zmielonego mięsa. Świetnie sprawdzą się do wyrobu m.in. parówek.

Kutry od hiszpańskiego producenta - Mainca - cechują się dobrą absorpcją wody. Dzięki temu, w prosty sposób można wytworzyć produkty o emulsyjnej konsystencji. Maszyny do mielenia mięsa mogą funkcjonować zarówno, kiedy są w pełni, jak i częściowo załadowane. Po wyjęciu drążków do mielenia, urządzenie może być również wykorzystane do marynowania produktów mięsnych.

Specjalna konstrukcja kutrów do mięsa marki Mainca jest gwarancją bezawaryjnej i ergonomicznej pracy wykonywanej w bezpiecznych warunkach. Urządzenia zostały wyposażone w:

  • przycisk awaryjny,
  • termiczną ochronę silnika,
  • specjalny przycisk służący do łatwego opróżniania mięsa,
  • system zapewniający zatrzymanie silnika po otwarciu pokrywy.

EVA-TEC - profesjonalne artykuły masarskie

EVA-TEC to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń i akcesoriów do wyposażenia sklepów masarskich, lokali gastronomicznych oraz zakładów przemysłem mięsnym. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz atrakcyjne ceny. Poza sprzedażą naszym klientom oferujemy również pełen serwis zakupionych w naszym sklepie urządzeń, a także sprzedaż części zamiennych. Nasi doradcy służą fachową pomocą na każdym etapie dokonywania zakupu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu wybrania najlepszego rozwiązania, które spełni potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.