sale-offer
sale-offer1

Kutry do mięsa Mainca

Brak produktów w tej kategorii

Kuter do mięsa firmy Mainca dostępny w naszej ofercie umożliwia szybkie i proste zmielenie, wymieszanie oraz zemulgowanie dużej ilości mięsa. Wykonany ze stali nierdzewnej kuter masarski spełnia wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Jego specjalna konstrukcja jest gwarancją bezawaryjnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EVA-TEC, w której znajdują się maszyny masarskie oraz sprzęt do wyposażenia sklepów mięsnych. Oferowane kutry gastronomiczne sprawdzą się w zakładach przetwórstwa mięsnego czy w zakładach rzeźniczych.

Kutry do mielenia mięsa od Mainca

Kutry do mięsa Mainca wyposażone są w głowice nożowe, których podwójna rotacja umożliwia kutrowanie mięsa, czyli mielenie za pomocą dużych noży, a następnie jego mieszanie ze składnikami oraz ugniatanie. Dwie prędkości obrotu noży oraz misy sprawiają, że kuter masarski pozwala uzyskać jednolitą strukturę zmielonego mięsa. Dzięki temu kutry gastronomiczne świetnie sprawdzą się do wyrobu m.in. parówek.

Kuter do mięsa od hiszpańskiego producenta cechuje się dobrą absorpcją wody. Dzięki temu, w prosty sposób można wytworzyć produkty o emulsyjnej konsystencji. Zarówno kuter do mięsa stołowy, jak i wolnostojący może pracować załadowany częściowo lub całkowicie, co umożliwia przygotowanie potrzebnej porcji. Po wyjęciu drążków do mielenia urządzenie może być również wykorzystane do marynowania produktów mięsnych.
Specjalna konstrukcja sprawia, że kuter masarski zapewnia bezawaryjną i ergonomiczną pracę wykonywaną w bezpiecznych warunkach. Kutry gastronomiczne Mainca zostały wyposażone w:

  • przycisk awaryjny,
  • termiczną ochronę silnika,
  • specjalny przycisk służący do łatwego opróżniania mięsa,
  • system zapewniający zatrzymanie silnika po otwarciu pokrywy.

EVA-TEC - profesjonalne artykuły masarskie

EVA-TEC to hurtownia gastronomiczna z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji profesjonalnych rozwiązań - oferujemy kutry gastronomiczne oraz wiele innych, specjalistycznych narzędzi, urządzeń i akcesoriów, z którymi wyposażysz sklep masarski, lokal gastronomiczny czy zakład przetwórstwa mięsnego. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjne ceny. Wybierając kuter do mięsa z naszej oferty, możesz być spokojny o serwisowanie urządzenia - poza sprzedażą zapewniamy również pełen serwis zakupionych urządzeń, a także sprzedaż części zamiennych.

Zastanawiasz się, czy kuter do mięsa Mainca sprawdzi się w Twojej firmie? A może poszukujesz także innych maszyn masarskich? Nasi doradcy służą fachową pomocą na każdym etapie dokonywania zakupu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu wybrania najlepszego rozwiązania, które spełni potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!