sale-offer
sale-offer1

Pakowarki próżniowe

Jest 71 produktów

Pakowarki próżniowe pomagają zachować świeżość produktów, przyspieszają proces marynowania, a spakowany produkt w worku posiada świetną barierę zapachową podczas przechowywania w chłodni. Taki sprzęt przyda się każdemu, kto zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności. Sprawdzą się również jako wyposażenie kuchni w restauracji. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości pakowaczki próżniowe od sprawdzonych dostawców. Masz więc pewność, że kupujesz przetestowane urządzenia, które są obecne na rynku wiele lat. Dzięki temu nie musisz się martwić, że nie znajdziesz do nich części zamiennych lub nie będziesz mieć, gdzie ich serwisować. Sprawdź, jakie pakowarki próżniowe i gastronomiczne oferujemy. 

na stronie
1 - 30 z 71
1 - 30 z 71

Jakie pakowarki próżniowe znajdziesz w naszej ofercie?

Pakowarka próżniowa może być potrzebna w dużych zakładach spożywczych, sklepach spożywczych, zakładach mięsnych, ale też możesz jej potrzebować, gdy prowadzisz małe stoisko z regionalną żywnością. Dlatego też nasza hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma w swojej ofercie różne urządzenia takie jak:

  • zgrzewarki komorowe i dwu-komorowe — mają komorę lub dwie zamykane przy pomocy hermetycznej pokrywy. Tego typu pakowarki próżniowe będą odpowiednie jeżeli prowadzisz większy zakład gastronomiczny, czy masarnię. Mają wysoką wydajność i możliwość zaawansowanej regulacji parametrów, czy wtłoczenia gazu dla wydłużenia okresu przydatności produktu spożywczego. Do tych urządzeń można też stosować tańsze opakowania. Dzięki nim będziesz więc w stanie zaoszczędzić;
  • listwowe — są to pakowaczki próżniowe o niewielkich rozmiarach. Ich listwy zgrzewające wahają się w przedziale od 20 do 50 cm. Będą odpowiednie jeżeli szukasz pakowaczki próżniowej do małej gastronomii lub na stoisko targowe. Idealnie sprawdzą się również w domu.

W naszej ofercie znajdziesz pakowaczki próżniowe takich firm jak: EDENOX, HENDI, RM GASTRO, EUROGAST-SAMIC, HENKELMAN.

EVA-TEC - autoryzowany serwis sprzętu

Boisz się, że kupisz pakowarkę próżniową i w razie awarii nie znajdziesz serwisu, który ją naprawi? Kupując u nas, nie zostaniesz z problemem. Prowadzimy autoryzowany serwis sprzętu i posiadamy certyfikaty producentów. Dzięki czemu masz pewność, że Twoja pakowarka próżniowa ze sklepu EVA-TEC zostanie naprawiona oryginalnymi częściami. Sprowadzimy dla Ciebie również części zapasowe, jeżeli będziesz ich potrzebować. Nie musisz więc szukać innej firmy, która zajmie się konserwacją i naprawami sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!